וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מלם תשלם לגד זאבי 120 אלף דולר לשנה בגין כהונתו כיו"ר דירקטוריון

אלי דניאל

26.6.2002 / 11:53

במלם מנמקים ההתקשרות בכך שתשומת לב ומעורבות ניהולית מצד בעל המניות העיקרי תחזיר את החברה לרווחיות ויציבות

חברת מלם מערכות, הנמצאת בשליטת זאבי אחזקות, מתעתדת לשלם לגד זאבי שכר חודשי של עשרת אלפים דולר, בתוספת מע"מ, בגין כהונתו כיו"ר דירקטוריון פעיל. בחישוב שנתי יזכה כעת זאבי לשכר של 120 אלף דולר עבור תפקידו. במלם מוסיפים כי תנאי ההעסקה של זאבי יהיו בתוקף החל מיום מינויו לתפקיד, כלומר, מה-1 בפברואר 2002.

במקביל לתשלום האמור, החברה תפחית ב-200 אלף שקל (במונחי דצמבר 1999) את דמי הניהול אותם היא משלמת לזאבי אחזקות, כאשר זאבי אחזקות תישא גם בעלויות תגמולו של איזיה צ'צ'יק, המכהן מזה כארבעה חודשים כדירקטור במלם מערכות. בעלי המניות של מלם מערכות יכונסו ב-28 ביולי לשם אישור תנאי ההתקשרות.

ועדת הביקורת והדירקטוריון של מלם נימקו את החלטתם לאישור ההתקשרות בכך ש"הגדלת מעורבותו של זאבי תאיץ את תהליכי ההתייעלות ומיקוד האסטרטגיה של החברה, כאשר נסיונו העסקי וקשריו של זאבי, בארץ ובעולם, יסייעו לחברה הן בארץ והן בשווקים בחו"ל". במלם מוסיפים כי תשומת לב ומעורבות ניהולית מצד בעל המניות העיקרי בחברה עשויה להחזיר את מלם לרווחיות ויציבות.

מלם סיימה את הרבעון הראשון של 2002 עם ירידה של כ-28% בהכנסותיה מרמה של כ-116.8 מיליון שקל ברבעון הראשון של 2001 לכ-84.1 מיליון שקל. בשורה התחתונה הצליחה החברה לחזור לרווחיות והיא סיימה את הרבעון החולף עם רווח נקי של כ-2.9 מיליון שקל.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully