וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בעקבות התוכנית הכלכלית: חילן טק משיקה שני מחשבוני שכר אינטראקטיוויים

26.6.2002 / 12:36

המחשבונים באתר החברה - המספקים לגולש את נתוני משכורת הנטו לאחר חישוב השינויים בשכר, הנובעים מהגזירות החדשות

חברת חילן טק, המתמחה בפיתוח תוכנות ניהול שכר ומשאבי האנוש, משיקה באתר האינטרנט שלה שני מחשבוני שכר אינטרקטיוויים חדשים - אשף החישובים המיוחדים ואשף הטלפון הסלולרי.

שני המחשבונים החדשים נוספו לאתר בעקבות התוכנית הכלכלית החדשה ומספקים לגולש את נתוני משכורת הנטו שלו, לאחר חישוב השינויים בשכר הנובעים מהגזירות החדשות.

אחת מהגזירות הבולטות בתוכנית החירום הכלכלית שאושרה בכנסת בתחילת יוני, היא הקיצוץ בהנחה הניתנת לתושבי יישובים מיוחדים - בהם יישובי גבול הצפון, הנגב ויש"ע, הגזרה תשפיע על כ-500 ישובים בהם עשרות אלפי עובדים.

אשף החישובים המיוחדים יספק בתגובה לדיווח המשכורת ברוטו ושם היישוב, את כל המידע הדרוש על הקיצוץ: הקיצוץ במשכורת יוני, שכולל קיצוץ רטרואקטיווי על ששת החודשים הראשונים של השנה, הקיצוץ בכל חודש בתקופה יולי עד דצמבר 2002, והקיצוץ בכל חודש בשנת 2003.

אשף הטלפון הסלולרי יספק את השינויים בשכר שנובעים מהחיוב במס של הטלפון הסלולרי, בתגובה להזנת נתונים על משכורת הברוטו, שווי רכב צמוד (במידה שיש), גובה חשבון הטלפון הסלולרי החודשי, סכום השתתפות העובד בחשבון (אם יש כזו) והיישוב שבו מתגורר העובד (כאשר ישוב זה מזכה בהנחה ממס).

המחשבונים החדשים מתווספים למחשבוני שכר אינטראקטיוויים אחרים הקיימים באתר החברה: מחשבון ברוטו-נטו, נקודות זיכוי למס הכנסה, אשף ההלוואות, אשף דמי הבראה, מחשבון הצמדה למדד, ומחשבון ביטוח לאומי.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully