וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מועצת הרשות השנייה אישרה את מיזוג ישראל 10-שידורי עדן

רוני קורן-דינר

2.7.2002 / 10:56

הזכיינית הממוזגת התבקשה להגיש לרשות השנייה את כל תוכניותיה להשקת הערוץ מחדש עד אמצע אוגוסט, וכן את הרכב הבעלות המדויק בקבוצה

מועצת הרשות השנייה אישרה אמש את מיזוג ישראל 10-שידורי עדן, זכייניות ערוץ 10. המיזוג אושר בכפוף לתנאים שהציבה הרשות. כמו כן, הרשות אישרה את החלטת ועדת הכלכלה שניתנה אתמול בבוקר, ולפיה תוכל ישראל 10 לשדר שבעה ימים בשבוע עד ה-20 באוגוסט.

הזכיינית הממוזגת ישראל 10-שידורי עדן התבקשה להגיש את כל תוכניותיה להשקת הערוץ מחדש עד אמצע אוגוסט לרשות השנייה. הרשות תכנס את המועצה ב-20 באוגוסט ותדון באישור התוכנית. תקופת ההיערכות של הערוץ אמורה להסתיים ב-31 באוגוסט.

עקב ההקלות הכספיות שניתנו לקבוצה הממוזגת בערבויות ובמכתבי התחייבות, בסך 106 מיליון שקל, ביקשה הרשות מהזכיינית להסיר את ההתניות שהופיעו בהסכם המיזוג, וכן להגיש לוח זמנים להמשך הפעילות: הגשת פרטים מלאים של פרטי המיזוג לרבות זהות בעלי השליטה וחלקם היחסי בחברה; פירוט ההוצאה הכוללת לשידורים בשלוש השנים הקרובות, תוך פירוט מיוחד של ההוצאה לתוכניות מסוגה עילית (דרמה, תעודה וכו'), לרבות כמות השעות ואחוז ההפקה המקומית בכלל השידורים; ולוח השידורים המוצע.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully