וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

קארד גארד ממשיכה לצנוח: משלימה ירידה של 70% מאז אזהרת הרווח

אמיר טייג

3.7.2002 / 16:23

המניה יורדת כעת ב-24% לרמה של 5 פרנקים שווייציים למניה במחזור של כ-2 מיליון פרנק

מניית חברת קארד גארד ממשיכה היום בצניחתה החופשית: המניה נופלת בכ-24% נוספים ונסחרת לפי שווי של 5 פרנקים שווייציים למניה. ביום שישי סגרה את שבוע המסחר ברמה של 16.9פרנק שווייצי, מאז נחתך שוויה ב-70%. הנפילה הדרמטית באה על רקע הודעת חברת הטכנולוגיה הרפואית, הרשומה בשווייץ, כי לא תעמוד ביעד המכירות השנתי. קארד גארד טענה, בין היתר, שהמעבר למדיניות חיוב חדשה הביא לאובדן הזמנות. מחזור המסחר במניה מסתכם היום בכ-2 מיליון פרנק שווייצי.

החברה, יצרנית מערכות רפואה קרדיולוגיות שהפכה לפני זמן לא רב מחברה ישראלית לחברה שווייצית, הנמיכה את תחזית המכירות ל-2002 מ-112 מיליון דולר לכ-70 מיליון דולר. בשנה שעברה עמדו מכירותיה של החברה על 93.3 מיליון דולר. עד אמצע מאי צפתה החברה שמכירותיה השנתיות יצמחו ב-20% בהשוואה ל-2001.

קארד גארד מסרה גם שהמכירות המוקדמות לרבעון השני עמדו על 12.5 מיליון דולר, בהשוואה ל-22 מיליון דולר ברבעון הראשון. סמנכ"ל הכספים של החברה, דן גזית, אמר שהתאכזב במיוחד מעסקי החברה ברבעון השני בארה"ב.

החברה מסרה היום שבכוונתה לפצות על הנפילה בהכנסות באמצעות צעדי קיצוץ הוצאות שיחלו ברבעון ה-3. קארד גארד צופה שהצעדים יביאו לחסכון שנתי של 10 מיליון דולר. מנכ"ל החברה יעקב גבע מסר בשיחת ועידה שהחברה תציג מעבר לרווח כאשר תגיע להכנסות של 70 מיליון דולר. החברה סירבה למסור מידע נוסף, אך אמרה שתרחיב בנושא בשעת פרסום הדו"ח למחצית הראשונה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully