וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

יאפים, קרייריסטים ואקדמאים צעירים

ליאור כגן

4.7.2002 / 10:34

קהל היעד אליו מכוונת האסטרטגיה החדשה של סיטיבנק בישראל יתמקד בלקוחות צעירים בגילאי 30-40; יפתח בעוד כשבועיים סניף קמעוני ראשון בהרצליה פיתוח

לאחר שנתיים של פעילות בישראל וחילופי מנכ"לים שהתבצעו לפני כארבעה חודשים, משנה סיטיבנק ישראל אסטרטגיה, והוא יתמקד מעתה בלקוחות צעירים בגילאי 30-40 ובלקוחות "מקבלי החלטות" - כאלו שצורכים מידע ושירות מהבנק ונעזרים פחות ביועצים בסניפים. מדובר למעשה בלקוחות שמכירים את הכלים הפיננסיים שהבנק מציע.

לפי האסטרטגיה הקודמת, אותה הוביל המנכ"ל לשעבר ננדן מר, הבנק התמקד באוכלוסיית הלקוחות עתירי ההון. ניתן להניח כי המנכ"ל החדש, פיליפ גס, שקד על כיוון חדש לבנק משום שפלח הלקוחות עתירי ההון מקבל שירות טוב ומחירים נוחים בבנקים המקומיים. כמו כן, הסתבר שרבים מלקוחות אלו, שמעונינים לפתוח חשבון בבנק זר, עושים זאת בבנק בחו"ל.

סיטיבנק יפתח בעוד כשבועיים את הסניף הקמעוני הראשון שלו בארץ בהרצליה פיתוח. הבנק החליט להקפיא בשלב זה את פתיחת הסניפים ברעננה, בירושלים ובתל אביב, עד שיתברר האם האסטרטגיה החדשה מצליחה.

עד כה פעל הבנק באמצעות הסניף המרכזי בתל אביב. סיטיבנק ישראל, שהחל את פעילותו עם 30 עובדים, מעסיק כיום 146 עובדים, מהם רק 6 לא ישראלים. תיק האשראי של הבנק עומד על כ-2.8 מיליארד שקל, כאשר 30% ממנו הינם אשראי שקלי והיתר אשראי במט"ח.

חלק לא גדול מהמקורות של סיטיבנק הוא פקדונות לקוחות. בנוסף, מגייס הבנק מקורות מחו"ל ומבנקים אחרים מישראל.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully