מנכ"ל ריט טכנולוגיות הבא: נספח צה"ל שנעצר באשמת ריגול ברוסיה

ד"ר ואדים ליידרמן, שנעצר במוסקבה במאי אשתקד באשמת ריגול וגורש ממנה, יחליף את ערן אייזיק; מהחברה נמסר כי מטרת השינויים היא "לקיחת החברה לרמה חדשה לגמרי"

  • ואדים ליידרמן
דרור רייך

ריט טכנולוגיות, המספקת פתרונות לניהול תשתיות תקשורת, הודיעה היום על מינוי מנכ"ל חדש - נספח צה"ל ברוסיה לשעבר, אלוף-משנה ד"ר ואדים ליידרמן, שנעצר בחודש מאי אשתקד במוסקבה באשמת ריגול וגורש לישראל. למרות שליידרמן נמצא דובר אמת בבדיקת פוליגרף שנערכה בישראל, ברוסיה מתעקשים בתוקף כי הנספח הצבאי חרג מגבולות תפקידו ועסק בריגול.

ד"ר ואדים ליידרמן מחליף את ערן אייזיק - שכיהן כמנכ"ל החברה בשנתיים האחרונות. יצטרפו לליידרמן גם מוטי הניה וד"ר ארז בן ישי. סרגיי אניסימוב, יו"ר מועצת המנהלים של ריט טכנולוגיות אמר "אנחנו אסירי תודה לערן אייזיק, אשר ביצע מהפך מוצלח תוך ייזום ויצירת מוצרים חדשים חשובים.

ריט עברה בשנים האחרונות תקופות לא קלות. החברה היתה בין הראשונות שנפגעו מהמשבר העולמי, ומצבה הקשה הביא את האחים זיסאפל למכור את אחזקותיהם בהדרגה עד 2009 לסטינס קומן הרוסית.

באמצע דצמבר אשתקד הודיעה ריט טכנולוגיות על פתיחת משרד מכירות ראשון בדרום אפריקה, כחלק מהתמקדותה בשוק התקשורת וביבשת. החברה מסרה כי "המשרד החדש יפעל לקידום המכירות ולניצול ההזדמנויות העסקיות באזור עם צמיחה מהירה בכל הקשור לפריסת תשתיות תקשורת ושדרוג מערכות מידע".

ברבעון השלישי של שנת הכספים 2011, ריט טכנולוגיות הציגה גידול של 38% בהכנסות ביחס לרבעון המקביל, שהסתכמו ב-3.7 מיליון דולר. ההפסד הנקי של ריט גדל ב-1% בהשוואה לרבעון המקביל והסתכם ב-854 אלף דולר.

עיקר ההפסד נובע מגידול בהוצאות השיווק והמכירות של החברה, שהתנפחו ב-13% בהשוואה לרבעון הקודם. בשורה התחתונה, ההפסד המדולל למניה ברבעון השלישי הסתכם ב-19 סנט, ירידה של 34% לעומת הפסד של 26 סנט ברבעון המקביל.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/הלתנאי שימוש
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully