וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

שינויים בהנהלת נקסוס: רונן שטיין מחליף את חגי גורן כסמנכ"ל הכספים

נטע יעקבי

10.7.2002 / 14:32

גורן, שכיהן בתפקיד בשנתיים האחרונות, הוחלף ע"י שטיין שכיהן כסמנכ"ל הכספים של ראדא

חילופי גברי בהנהלת נקסוס : סמנכ"ל הכספים של החברה חגי גורן בשנתיים האחרונות הוחלף בתחילת החודש על ידי רונן שטיין. רונן שטיין, כיהן כסמנכ"ל הכספים של חברת ראדא משנת 1999, ולאחר חפיפה בת חודש נכנס באופן רשמי לתפקיד סמנכ"ל הכספים של נקסוס ב-1 ביולי. גורן עצמו לא יישאר ככל הנראה בחברה והוא נמצא כעת בתהליכי חפיפה אחרונים עם שטיין.

שטיין ימשיך להוביל את התהליך שהחל קודמו בתפקיד בנושא הזרמת הבעלים בגובה של כ-3.5-5 מיליון דולר. החברה הודיעה היום כי הסכם ההשקעה עם כלל תעשיות , בעלת השליטה בחברה, נמצא כעת תחת בדיקת נאותות (due diligence) אצל כלל לאחר שאושר באסיפת בעלי המניות של נקסוס אתמול.

נקסוס הודיעה זה לא מכבר כי היא זקוקה למזומנים בכדי לממן את ההון החוזר של החברה הבת נקסוסדטה, שזכתה בקיץ 2001 בחוזה לאספקת משדרים לקריאה מרחוק של מוני גז באטלנטה, ארה"ב, בהיקף של 50 מיליון דולר. היום אומר שטיין כי החברה תשתמש בכספים אלו לצרכים שונים של החברה, בהם גם נקסוסדטה.

תחת תנאי ההסכם תרכוש כלל תעשיות מניות נקסוס בכ-3.5 מיליון דולר לפי מחיר של 1.03 דולרים למניה, שהוא מחיר המניה ב-21 במאי, יום חתימת מזכר ההבנות. כתוצאה מכך תגדל אחזקתה של כלל בנקסוס מ-10% ל-33%. בנוסף לקבלת המניות, יקבלו המשקיעים כתב אופציה אחד בחינם על חמש מניות שירכשו. האופציה תהיה לשנתיים למימוש למניית נקסוס במחיר 1.545 דולרים.

ההשקעה בנקסוס היא חלק מהאסטרטגיה החדשה של כלל, שבה היא החליטה להיפטר מהחזקות בשיעור נמוך ומנגד להגדיל את החזקתה בחברות בהן היא מזהה פוטנציאל צמיחה. בדיקת הנאותות צפויה להסתיים עד ל-30 ביולי, כאשר לאחריה תתבצע העסקה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully