רואים שקוף? פרסומות על מראות במתחמים ציבוריים

חברת נובו-אד תשתמש בטכנולוגיה על מנת להשתיל פרסומות על גבי מראות במקומות ציבוריים. מערכת הפרסום תושק באפריל במעליות ובשירותים ציבוריים בקניון הזהב ובדיזינגוף סנטר

עדי דברת-מזריץ
28/03/2012

בימים של מחאה חברתית המלווה בירידה בהיקפי הפרסום והשיווק, מיזם חדש ינסה לפתות אנשים לרכישות דרך ערוץ פרסום שלא נוצל עד כה - מראות במתחמים ציבוריים.

המיזם הישראלי של חברת נובו-אד משתמש במראות שבהן מוטמעת טכנולוגיה לשידור תמונות וסרטוני פרסום. בחברה אומרים כי מערכת הפרסום תושק באפריל במעליות ובשירותים ציבוריים בקניון הזהב בראשון לציון ובדיזנגוף סנטר בתל אביב, וכי במהלך השנה הקרובה מערכות דומות יותקנו ביותר מ-20 קניונים בישראל. החברה צופה מחזור מכירות של יותר מ-10 מיליון שקל בשנת הפעילות הראשונה.

לדברי החברה, כשהמערכת מזהה כי אדם מתקרב אליה, הפרסומת מתכווצת לרבע מגודל המראה כדי שהצופה יוכל לספוג את המסר ללא הפרעות - ולהמשיך להקדיש את הזמן לבבואה שמולו. בנובו-אד אומרים עוד כי המערכת מסוגלת לקבוע כמה אנשים צפו בפועל בפרסומת ולתמחר את הפרסום בהתאם.

המערכת תופעל על ידי זכיינים. העלות הממוצעת לזכיין תהיה כחצי מיליון שקל - 150 אלף שקל דמי זיכיון וכ-350 אלף שקל עלות התקנת המערכת. נובו-אד הוקמה בהשקעה של כ-5 מיליון שקל. היא נמצאת בבעלות ברוך שלו, עמית רז ואלעד שרון.

  • פרסום

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully