וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בית ההשקעות אילנות בטוחה סגר את השלוחה בקריית עתידים

גולן פרידנפלד

14.7.2002 / 12:36

אילנות בטוחה העביר את פעילות השלוחה לסניף ברמת אביב; מנכ"ל אילנות בטוחה ניהול השקעות: פוטנציאל גיוס הלקוחות באזור זה מוצה

בית ההשקעות אילנות בטוחה סגר את השלוחה בקריית עתידים שבתל אביב בתחילת חודש יולי - כך נודע ל-TheMarker. על דלת המשרד תלויה מודעה אשר מציינת כי השלוחה עברה לסניף הראשי של אילנות בטוחה ברמת אביב ב-1 ביולי.

אילנות בטוחה העסיק בקריית עתידים 4 עובדים. השלוחה נפתחה במטרה לייעץ לעובדי היי-טק בנושאי השקעות, מעבר לייעוץ הבנקאי שאלו קיבלו בסניפי הבנקים שלהם, על רקע הגיוסים הגדולים שביצעו חברות ההיי-טק, בעקבותיהם זכו חלק מהעובדים להטבות שכר ובונוסים גבוהים. השלוחה החלה לפעול בשנת 1998 כאשר ההערכות בקשר לענף ההיי-טק היו אופטימיות עד מאוד, ורחוקות ביותר מהפסימיות המאפיינת את השוק בימים אלו.

מנכ"ל אילנות בטוחה ניהול השקעות, דני גונן, ציין כי הנהלת החברה עדיין לא קיבלה החלטה סופית על סגירת הסניף בעתידים לצמיתות, ובשלב זה הסניף אינו מאויש משיקולי כוח אדם. "מנהלת הסניף קודמה ומונתה למנהלת סניף ראשון לציון, ועובדת נוספת קודמה לבית ההשקעות גיפט מקבוצת אילנות בטוחה", אמר גונן. "במצב השוק כיום לא מצאנו לנכון לגייס אנשים חדשים, ועם 2 עובדים לא ניתן להפעיל את השלוחה. לכן, העברנו את 2 העובדים לסניף המרכזי ברמת אביב, ונקבל החלטה על המשך פעילותה של השלוחה בעתידים בקרוב. כל הלקוחות של השלוחה בעתידים ימשיכו לקבל את כל השירותים שקיבלו עד כה מהסניף ברמת אביב" הוסיף גונן.

גונן אמר עוד כי הסניף בעתידים הוקם בעיקר במטרה להגדיל את מצבת הלקוחות של אילנות בטוחה בקרב אנשי ההיי-טק, ולהערכתו פוטנציאל הגיוס של לקוחות חדשים באזור זה מוצה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully