וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

באיחור של 3 חודשים: תבל מתחילה בשיווק חבילות אינטרנט מהיר

15.7.2002 / 15:33

אספקת השירות תיעשה באמצעות נטוויז'ן, אינטרנט זהב ובזק בינלאומי

חברת הכבלים תבל דיגיטל מתחילה בשיווק חבילות אינטרנט מהיר למנוייה. אספקת השירות תיעשה באמצעות נטוויז'ן, אינטרנט זהב ובזק בינלאומי.

תבל דיגיטל נכנסת לענף האינטרנט באיחור של שלושה חודשים בשל המשבר הפיננסי הפוקד את חברת הכבלים הגדולה במדינה וכן מכך שחברת נטקום, המספקת את תשתית האינטרנט המהיר של החברה, גררה את תבל להליך משפטי, שהוביל למינוי נאמן לחברה.

לחברות הכבלים מתב וערוצי זהב יש כיום למעלה מ-12 אלף מנויי אינטרנט מהיר. ההכנסה החודשית של כל אחת מחברות הכבלים מתב וערוצי זהב משירותי האינטרנט המהיר נאמדת בכ-700-800 אלף שקל.

רוני שדה, מנהל אגף מערכות מידע ואינטרנט בבזק בינלאומי, מסר כי שיתוף הפעולה הטכנולוגי עם תבל, לקראת השקת השיווק, נמשך מזה כחודשיים, באמצעות חיבור ישיר למערכת האינטרנט המהיר של תבל דיגיטל, באתר חברת Med-1 בתל-אביב. לדברי שדה, בשל קצב הגידול הגבוה במספר מנויי האינטרנט המהיר של החברה, זירזה החברה את הרחבת רוחב הפס שעומד לרשות הלקוחות ב-155 מגה ועתה עומד לרשות הלקוחות רוחב פס של 1.02 ג'יגה (Gbps).

חבילות הגלישה

אינטרנט בזק בינלאומי ונטוויז'ן פרסמו היום את חבילות הגלישה שלהם למנויי תבל. למחירים אלה יש להוסיף את דמי המנוי של תבל שעדיין לא פורסמו.

אינטרנט בזק בינלאומי

-- מסלול של 750K בעלות חודשית של 74 שקל למשך 6 חודשים והחל מהחודש השביעי עלות חודשית של 163 שקל ללקוחות חדשים, וללקוחות בזק בינלאומי, עלות חודשית מופחתת החל מהחודש השביעי בסך 153 שקל.

-- מסלול של 1.5M בעלות חודשית של 100 שקל למשך 3 חודשים והחל מהחודש הרביעי עלות חודשית של 231 שקל, וללקוחות קיימים בבזק בינלאומי, עלות חודשית מופחתת החל מהחודש השביעי בסך 221 שקל.

-- מסלול של 3M בעלות חודשית של 470 שקל.

נטוויז'ן

-- מסלול של 750K: חמישה שקלים ליום למשך חודשיים. לאחר מכן, מעבר לחבילת המשך בעלות חודשית של 99 שקל ללא הגבלה למשך 4 חודשים. לאחר חצי שנה מחיר החבילה יהיה 159 שקל ללא הגבלה.

אפשרות נוספת: 99 שקל ללא הגבלה, ולאחר חצי שנה - 159 שקל ללא הגבלה.

-- מסלול 1.5M: חמישה שקלים ליום למשך חודשיים. לאחר מכן, מעבר לחבילת המשך בעלות חודשית של 159 שקל ללא הגבלה למשך 4 חודשים. לאחר חצי שנה מחיר החבילה יהיה 249 שקל.

אפשרות נוספת: 159 שקל ללא הגבלה ולאחר חצי שנה מעבר לחבילת המשך בעלות חודשית של 249 שקל ללא הגבלה.

sheen-shitof

עוד בוואלה!

פריצות הדרך, הטיפולים ומה צופן העתיד? כל מה שצריך לדעת על סוכרת

בשיתוף סאנופי

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully