בנק מזרחי היכה התחזיות: רווח נקי של 295 מיליון שקל

הרווח הנקי של בנק מזרחי עקף את כל הציפיות הרבעון ועלה ב-17.1% לעומת הרבעון המקביל בשנה שעברה. "בחמש השנים הקרובות מתכוון הבנק לשמור על קצבי גידול מהירים"

  • בנק מזרחי
סיון איזסקו

בנק מזרחי טפחות היכה הבוקר את כל תחזיות האנליסטים כשהציג רווח נקי של 295 מיליון שקל ברבעון השני של השנה, גידול של 17.1% לעומת הרווח הנקי ברבעון המקביל אשתקד. הרווח הנקי שהוצג משקף תשואה על ההון של 15.4%.

אלי יונס מנכ"ל הבנק מסר הבוקר כי "התוצאות המרשימות אליהן הגענו ברבעון השני של השנה מצביעות על המשך הצמיחה וההתרחבות של מזרחי טפחות, רבעון אחר רבעון, על בסיס הפעילות העסקית השוטפת. הרחבת הפעילות מתבטאת, בין השאר, בגידול של כ-11.5% בהיקף המאזן, בהשוואה ל-30 ביוני 2011 , ובעלייה של כ-14% בהכנסות המימון מפעילות שוטפת ברבעון השני של 2012 , לעומת התקופה המקבילה אשתקד. מנגד, ממשיך הבנק לשלוט באופן קפדני בהוצאותיו, כאשר ההוצאות התפעוליות והאחרות עלו ברבעון השני ב- 3.2% בלבד, לעומת הרבעון השני של 2011 . הודות לכך, הגיע יחס היעילות של הבנק ברבעון השני של השנה לשיעור של 56.1%.

עוד מסר יונס כי " בחמש השנים הקרובות מתכוון הבנק לשמור על קצבי גידול מהירים, במגוון תחומי הפעילות, על בסיס מנועי הצמיחה שהובילו אותו להישגיו הנוכחיים. בד בבד, יפעל הבנק לשמור ואף לשפר את פרופיל הסיכון הנמוך שלו ואת יחסי היעילות האיכותיים, המאפיינים אותו בשנים האחרונות".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully