וואלה!
וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

כור תרוויח 328 מיליון שקל מעליית קרדיט סוויס

21.10.2012 / 8:24

כור פרסמה הבהרה בנוגע להודעת הבנק השוויצרי שביצע מחיקה של 1.08מיליארד דולר מדוחות הרבעון השלישי. העלייה במחיר מניית הבנק תגרור רווח נאה לכור

לאחר שבנק קרידט סוויס פרסם הודעה בנוגע לרווחים שלו והודיע שיבצע מחיקה של 1.08מיליארד דולר מדוחות הרבעון השלישי של השנה שצפויים להתפרסם ביום חמישי הקרוב, פרסמה כור, שמחזיקה במניות של קרדיט סוויס, הבהרה בנוגע להודעה של הבנק השוויצרי.

בהודעה לבורסה שפרסמה כור במוצ"ש נאמר כי התוצאות של הבנק השוויצרי מושפעות משינויים במרווחים ובתשואות על התחייבויות לזמן ארוך של הבנק הרשומות לפי שווין ההוגן ומכשירים פיננסים אחרים הרשומים בדוחות הבנק לפי שווי הוגן.

"לאחר שברבעון השלישי של שנת 2012 חל שינוי בהיקף ההתחייבויות המשוערכות לדוח רווח והפסד של קרדיט סוויס בעקבות רכישה עצמית של מכשירי חוב שביצע הבנק אשר הגדילה את ההון העצמי של הבנק לפי הגדרות באזל 3 ב-387 מיליון פרנק שוויצרי, פרסם קרדיט סוויס באתר האינטרנט שלו מידע בדבר חישוב רווחים והפסדים בגין שינוי מרווחים והשפעתם על התחייבויות המשוערכות בשווי הוגן ברבעון השלישי", נכתב בהודעה שפרסמה כור באתר המאי"ה של הבורסה.

כור ( 4462 -0.95% ), מקבוצת איי. די. בי. ( 1855 -4.82% ) של נוחי דנקנר, מחזיקה ב-30.32 מיליון מניות קרדיט סווי המהוות 2.3% מהבנק. בשל העלייה החדה במניה, צפויה כור לזקוף רווח של מאות מיליוני שקלים בדוחות הרבעון השלישי. החברה הודיעה היום כי בשל העלייה תרשום החברה רווח של 328 מיליון שקל ברבעון השלישי.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully