וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מתב תאפשר בקרוב משלוח הודעות SMS למנויי פרטנר

ערן גבאי

24.7.2002 / 10:07

בדיקות מתבצעות גם מול חברות הסלולר האחרות; למתב רישיון להעברת הודעות SMS והודעות במתכונת של דואר אלקטרוני

פרטנר ומתב סיימו לבצע את בדיקות שירות משלוח הודעות SMS המבוסס על פלטפורמת תקשורת iTVGate של חטיבת TVGate של קומברס. שירות ה-SMS בין הטלוויזיה לטלפונים סלולריים יהיה דו כיווני.

בדיקות דומות למשלוח SMS בין טלוויזיה וטלפונים סלולריים מתבצעות גם מול חברות הסלולר האחרות. השירות יושק על גבי פלטפורמת השירותים האינטראקטיווים בטלוויזיה ?iTVGate.

השירות יאפשר למנויי מתב, בעלי ממיר דיגיטלי, לשלוח ולקבל הודעות SMS דרך מכשיר הטלוויזיה שלהם אל מנויי חברת פרטנר ומהם. משלוח ההודעות על ידי מנויי מתב ייעשה על ידי שלט או באמצעות מקלדת וירטואלית שתופעל על ידי השלט ותופיע על מסך הטלוויזיה.

עמית לוין, מנכ"ל מתב, אמר כי "שירות ה-SMS ירחיב את אפשרויות התקשורת של משפחות רבות בישראל ויאפשר לאנשים שאין להם מחשב בבית להשתמש במדיום של הודעות e-mail ו-SMS באמצעות הטלוויזיה".

משרד התקשורת סירב באחרונה לאשר למתב העברת דואר אלקטרוני לכתובת אינטרנט חיצונית במסגרת הרישיון שהעניק המשרד לחברה. מתב זכתה לפני כשבוע ברישיון להעברת הודעות SMS והודעות במתכונת של דואר אלקטרוני בין מנויי החברה כחלק מחבילת השירותים האינטראקטיוויים בטלוויזיה שהיא רשאית לספק.

מתב היא חברת הכבלים היחידה שביקשה לקבל את הרישיון. שתי החברות האחרות - תבל וערוצי זהב - לא ביקשו עד כה רישיון דומה. מתב לא התבקשה לשלם בעבור הרישיון, שצפוי להגדיל את הכנסותיה כבר השנה.

במתב הפעילו בחודשים האחרונים את שירות ה-SMS והצ'ט בטלוויזיה באמצעות כ-2,000 נסיינים, ובחברה טוענים כי כבר קיים בעבור השירות מודל תמחור ברור. שיווק השירות החדש ייעשה באמצעות שליחת הודעות אישיות למנויי החברה.

חברות הכבלים, ומתב בראשן, מרחיבות את השירותים האינטראקטיוויים שלהן ומקוות להשלים עוד השנה את תוכניתן להפיכת הטלוויזיה ל"מרכז שירות ביתי".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully