וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

פייפר ג'פרי הפסיק לסקר את ישראל במסגרת הקיצוצים

גתית פנקס

24.7.2002 / 15:30

פייפר יפסיק לכסות חברות כמו אם סיסטמס, אורבוטק ונור; מנכ"ל נשואה: אין שינוי בקשר עם פייפר, אנו עובדים יחד כעת על 2 עסקות בתחום של בנקאות להשקעות



בתי ההשקעות ממשיכים להצטמצם: פייפר ג'פרי, שהחזיק בשיא כ-80 אנליסטים בעולם, ביצע קיצוצים בשבוע שעבר שכללו את מחלקת המחקר ואת הבנקאות להשקעות. במסגרת הקיצוצים הללו סגר הבנק שני צוותי אנליסטים - הצוות של האנליסטים רוברט גולדמן ודניאל מירון שסיקר את חברות הטכנולוגיה הישראליות ותוכנות לתקשורת, ואת צוות התוכנה והמסחר, שסיקר חברות כמו אורקל וסיבל - כך נודע ל-TheMarker.



לאור זאת, פייפר ג'פרי יפסיק את סיקור החברות שהיו תחת כיסוי הצוות, וביניהן אם סיסטמס, רדוויז'ן, אי.סי.איי, אורבוטק, נור וגילת. עם זאת, פייפר ג'פרי ימשיך לכסות חברות אחרות ישראליות שלא היו תחת אחריות גולדמן-מירון וביניהן קומברס, צ'ק פוינט, אודיוקודס, אלווריון ו-וריסיטי.



מירון ימשיך להיות מועסק על ידי נשואה זנקס, הנציגים של פייפר בישראל, אולם יעבור לסקר חברות שנסחרות בישראל. נשואה אינה מבצעת למעשה פעולות בחו"ל, הלקוחות אותם היא מסקרת ממוקמים בארץ ובעקבות סיקור זה היא מקווה לבצע פעולות. לכן, נשואה, אינה מתכוונת, ככל הנראה, להוסיף ולסקר חברות שאינן נסחרות גם בתל אביב.



"פייפר ג'פרי ביטלו למעשה את הפוזיציה שלהם בארץ שכן המסחר במניות אינו בהיקפים משמעותיים", מסביר היום ערן גורן, מנכ"ל נשואה זנקס. "מדובר על חלק מגל כללי שאנחנו עדים לו שכולל צמצום פעילות של בתי השקעות בתחום של שווקים מתעוררים, כמו למשל אינווסטק וקומרצבנק, וסגירה של בנקים אחרים לגמרי, כמו רוברטסון סטיבנס. מלכתחילה, הקשר שלנו עם פייפר בתחום של סיקור חברות היה רק כדי לעבות את ההיצע ולחזק את החברות הישראליות, אולם לא יהיה שינוי בקשר שלנו עימם. למעשה, אנחנו עובדים בשלב זה על 2 עסקות בישראל בתחום של בנקאות להשקעות".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully