אמדוקס מפטרת עשרות עובדים בישראל: "עניין שבשגרה"

החברה: "שינויים במצבת כוח האדם בהתאם לצרכים העסקיים הם עניין שבשגרה. אין בהתאמות מסוג זה כל חריגה מהתנהלותה העסקית השוטפת של החברה בארץ ובעולם"

  • אמדוקס
יוסי ניסן

חברת אמדוקס ממשיכה בתהליכי ההתייעלות והקיצוצים ומפטרת עשרות עובדים בישראל, כך על-פי הערכות בענף.

מהחברה נמסר, כי "בחברה גלובלית עם 20,000 עובדים, שינויים במצבת כוח האדם בהתאם לצרכים העסקיים וניוד בין עשרות אתרי החברה בעולם הם עניין שבשגרה. אין בהתאמות מסוג זה כל חריגה מהתנהלותה העסקית השוטפת של החברה בארץ ובעולם".

רק לפני כשבועיים נחשף ב"גלובס" כי חברת התקשורת Telstra, לקוחה של אמדוקס משנת 2006, הודיעה לאמדוקס על כוונתה להפסיק לקבל ממנה חלק משירותי התמיכה שניתנים לה כעת. החוזה הוערך בעבר בעשרות מיליוני דולרים לתקופה של כמה שנים. כך, נראה שהיקף הפגיעה הכספית באמדוקס יגיע לכמה מיליוני דולרים.

אמדוקס (33.99 +1.13%), שבניהולו של אלי גלמן, מספקת פתרונות תוכנה לבילינג (גבייה), ניהול ושירות לקוחות, לחברות מתחום התקשורת. החברה נסחרת בבורסת ניו יורק לפי שווי שוק של 5.52 מיליארד דולר.

בשנת הכספים 2012, שהסתיימה בסוף ספטמבר, אמדוקס רשמה הכנסות של 3.25 מיליארד דולר, רווח נקי של 391 מיליון דולר ורווח נקי Non-GAAP (בנטרול הפחתות חשבונאיות שונות) בגובה 460 מיליון דולר.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully