מלאנוקס קורסת 18% - UBS חותך מחיר היעד

מלאנוקס שיחררה אמש אזהרת הכנסות חריפה לרבעון הרביעי. רמי רוזן: "יש בעיה בקו מוצרים מסוים, וכן האטה כלכלית". UBS מפחית את הרווח למניה החזוי ל-85 סנט

  • מלאנוקס
הלל קורן

כפי שנחשף ב"גלובס", מלאנוקס (19030 -17.30%) שיחררה אמש (ד') לאחר נעילת המסחר בוול סטריט אזהרת הכנסות חריפה כשדיווחה כי הכנסותיה ברבעון הרביעי של 2012 יסתכמו בטווח שבין 119 ל-121 מיליון דולר לעומת צפי קודם שסיפקה למכירות של 145-150 מיליון דולר.

רמי רוזן, מנהל המחקר מחלקת sell-side בהראל פיננסים, מציין בשיחה עם "גלובס" כי "מדובר באזהרה קשה מאוד, ויש בעיה שקשורה לקו מוצרים מסוים וכן האטה כלכלית. השוק הסתכל על 3 אירועים: אזהרת הכנסות, אפשרות של הורדת תחזיות לרבעון הראשון והנושא של תחרות מצד אינטל, שבטח לא תיפתר ברבעון הבא או אחד אחריו".

ב-UBS ניפקו הבוקר סקירה אודות אזהרת ההכנסות, במסגרתה הם מורידים את מחיר היעד למניה ל-56 דולר לעומת 70 דולר. כמו כן, תחזית הרווח למניה הופחתה ל-85 סנט לעומת 1.08 דולרים בתחזית קודמת.

לדעת UBS, היות והחברה טוענת כי פתרה את הבעיות הטכניות שקשורות לכבלים שמשולבים בפתרונות החברה שמספקים קישוריות במהירות של 56Gb לשניה, הם מוסיפים 15 מיליון דולר לתחזית ההכנסות לרבעון הראשון של 2013. בהתאם, התחזית לרבעון הראשון עולה ל-166 מיליון דולר הכנסות ורווח למניה של 1.06 דולרים.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully