טלטלה בהוט: יו"ר החברה סטלה הנדלר פורשת

הנדלר פורשת בעקבות הפיכת חברת הוט לפרטית ולאחר שהגיעה למסקנה שבמבנה החדש התפקיד שלה הופך להיות הרבה פחות משמעותי

  • הוט
  • סטלה הנדלר
גד פרץ

סטלה הנדלר, יו"ר דירקטוריון חברת הוט, פורשת מתפקידה, כך נודע ל"גלובס". בשעות הקרובות אמורה לצאת הודעה שמאשרת את דבר פרישתה.

הנדלר פורשת בעקבות הפיכת חברת הוט לפרטית ולאחר שהגיעה למסקנה שבמבנה החדש התפקיד שלה הופך להיות פחות משמעותי. הנדלר כיהנה בתפקידה במשך שנה ו-8 חודשים וליוותה מקרוב את כל המהלכים החשובים שהתרחשו בזמן האחרון, כולל השקת פעילות הסלולר של הוט מובייל שנחשבת להצלחה משמעותית.

בשבועות האחרונים התרבו השמועות על כך שהנדלר תעזוב, בעיקר בגלל מחיקת המניה מהמסחר בבורסה, אולם היא הקפידה להכחיש זאת מכל וכל. בעקבות מחיקת המניה ממסחר וכן לאור העובדה שבעל השליטה פטריק דרהי מרכז את עיקר פעילותו הבינלאומית דרך הוט, ולכן הפך יותר מעורב בנעשה כאן, גרמו להנדלר להסיק את המסקנה שעליה לחפש אתגרים אחרים ושלמעשה נהיה צפוף בצמרת החברה.

"הפיכתה של החברה לפרטית במקביל להשלמת מספר מהלכים אסטרטגיים אשר מיצבו את הוט במקום הראוי לה במפת השוק, הובילה אותי להחלטה כי זהו העיתוי הנכון עבורי לפרוש מהחברה", מסרה הנדלר. "ברצוני להודות לפטריק דרהי על התמיכה והאמון בי אשר סייעו לי רבות בהובלת החברה קדימה. אני עוזבת הנהלה חזקה ומובילה, עובדים מסורים ומקצוענים, וחברה עם אסטרטגיה ברורה ומגובשת".

הנדלר דורגה במקום הראשון בדירוג שכר הבכירות של מגזין "ליידי גלובס" בשנה שעברה. עלות שכרה של הנדלר ב-2011 הסתכמה ב-14.8 מיליון שקל, מזה 1.8 מיליון שקל בשכר, 2 מ' ש' בונוס שנתי ו-11 מ' ש' באופציות. (לסיפור המלא)

בדוחות השנתיים של הוט ל-2011 נכתב בהתייחס להעסקתה של הנדלר כי הסכם ההעסקה "הינו לתקופה שאינה קצובה בזמן, והוא ניתן להפסקה בהודעה מוקדמת בת 6 חודשים על ידי כל אחד מהצדדים. מובהר, כי במהלך תקופת ההודעה המוקדמת תהיה החברה מחויבת לשלם ליו"ר את כל רכיבי התגמול, אף אם החברה תחליט לסיים בפועל את עבודת היו"ר בחברה קודם לסיום תקופת ההודעה המוקדמת.

"בנוסף, במקרה של פיטורין בטרם חלוף 3 שנים ממועד תחילת תקופת ההעסקה (למעט במקרים מסוימים של פיטורין "בשל עילה" כמפורט בהסכם), תהא היו"ר זכאית לתשלום השכר החודשי וההטבות הנלוות כמפורט בתנאי ההתקשרות (אך לא לתשלום המענקים), עד לתום תקופה של בת 3 שנים ממועד תחילת ההעסקה".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully