וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

דיין מחפשת בית חדש

בועז גריילסמר

28.7.2002 / 11:54

לאחר שברשות השידור סירבו לכמה מדרישותיה ולאחר מו"מ עם חדשות ישראל ועם טלעד, שוקלת אילנה דיין הצעה להגיש תוכנית אקטואליה בערוץ 10

מנכ"ל ישראל 10, מודי פרידמן, נפגש לאחרונה עם העיתונאית אילנה דיין והציע לה להגיש תוכנית אקטואליה בלוח המשדרים החדש של הערוץ, המתגבש בימים אלה. דיין אמרה השבוע למקורביה כי היא שוקלת להיענות להצעה. גורמים בישראל 10 העריכו כי גדולים הסיכויים שדיין תצטרף לצוות הערוץ.

המשא ומתן שניהלה דיין בשבועות האחרונים עם ערוץ 1 על הגשת "יומן" נמצא לפי שעה בהקפאה. הצדדים אמנם הסכימו על גובה משכורתה של דיין, אולם הנהלת רשות השידור סירבה לדרישתה כי היא או אחד ממקורביה יערכו את התוכנית. גם דרישות אחרות, ובהן שינוי מתכונת "יומן", לא התקבלו. מקורביה של דיין סיפרו כי היא נפגעה מעובדים ברשות שטענו כי אין זה ראוי להביא כוכבת מבחוץ בתקופת קיצוצים קשה.

דיין חתומה לכאורה על חוזה עם חדשות ישראל, לפיו היא תשמש ראש מערכת החדשות של ערוץ החדשות הייעודי, אם וכאשר יוקם. עם זאת, בינה לבין ראשי חדשות ישראל שוררים בחודשים האחרונים יחסים עכורים, מאז שראשי חדשות ישראל הפרו חוזה חתום עם עובדת המקורבת לדיין, שאמורה היתה להשתלב בחברה.

גוף התקשורת הרביעי שעימו ניהלה דיין משא ומתן הוא טלעד. בשיחות עם מנכ"ל הזכיינית, עוזי פלד, נבחנה האפשרות להחזיר לפריים טיים את "עובדה" במתכונת דומה או שונה, אך לא הושגה הסכמה.

דוברת רשות השידור, שלומית גולן, דיין תגיע?
"אנחנו ממתינים לתשובתה בעניין הצטרפותה לרשות השידור".

דיין, מה ההחלטה?
"הדברים אכן לא סגורים. הנהלת רשות השידור התנהלה מולי בצורה הוגנת מאוד, ובסוף אצטרך לקבל החלטה על פי מכלול של שיקולים".

ערוץ 10 הוא אופציה?
"כל מיני אנשים מדברים איתי על כל מיני דברים".

בישראל 10 סירבו להגיב.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully