וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

רפי פלד מתפטר מהנהלת קבוצת פלד גבעוני

גולן פרידנפלד

29.7.2002 / 11:10

פרישתו של פלד, על פי מכתב ששיגר אמש לחברי הדירקטוריון בשל חוסר יכולתו לתפקד תחת התנאים בהם שוחרר בערבות

רפי פלד מראשי קבוצת פלד גבעוני הודיע היום על התפטרותו מכל התפקידים בהם נשא בקבוצה בשל שחרורו בערבות, לאחר שהרשות לניירות ערך פתחה בחקירה כנגד הקבוצה. פלד התפטר היום מתפקידיו כיו"ר הדירקטוריון של חברת פויכטונגר תעשיות ,מתפקידו כדירקטור בחברת אפקון אלקטרומכניקה, ומתפקידו כדירקטור בחברת משב תעשיות קרור.

פלד מציין כי התפטרותו כרוכה בתנאים המגבילים בהם שוחרר בערבות, ושלא מאפשרים לו לטפל בנושאים מהותיים המצויים על סדר יומו של הדירקטוריון. פלד שוחרר בערבות של 1.6 מיליון שקל ובתנאים מגבילים, שכללו צו עיכוב יציאה מהארץ והפקדת הדרכון שלו ברשות לניירות ערך. במכתב ששלח פלד לחברי הדירקטריונים, ציין פלד: "לאחרונה נחקרתי ברשות לניירות ערך בנושאים הנוגעים בין היתר לתחומי הטיפול של החברה והדירקטוריון. הנני תקווה כי החקירה תבוא לסיומה בקרוב, וסמוך ובטוח כי חפותי תוכח. בהתאם לתנאי השחרור, מנוע אני הלכה למעשה לטפל בנושאים מהותיים המצויים על סדר היום של הדירקטוריון, ולכן אין באפשרותי להמשיך ולמלא את תפקידי".

במקומו של פלד כיו"ר פויכטונגר תעשיות, מונה חנוך כרמון ששימש כדירקטור בחברה, ובשאר החברות מהן התפטר פלד, טרם נמצאו לו מחליפים.

יחד עם זאת, פלד לא הודיע עדיין על פרישתו מתפקיד דירקטור בחברת פורמולה, בה מחזיקה יסקל בשיעור של 9%. במארס השנה הודיע פלד כי הוא מתפטר מתפקידו כיו"ר חברת יסקל, לאחר שזמן קצר לפני כן דאג לפרסם כי הוא עומד מאחורי מהלכי הקבוצה, ולוקח אחריות כאשר מינה עצמו ליו"ר הדירקטוריון של יסקל.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully