וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אלווריון: ההכנסות הסתכמו ב-22.3 מיליון דולר ברבעון

גתית פנקס

30.7.2002 / 9:51

אלווריון, שהיא תוצאת מיזוג של בריזקום ופלוור, הציגה הפסד נקי של 5 מיליון ד' ברבעון - בהתאם לתחזיות

לא פשוט בשוק האלחוט, והתוצאות של חברת אלווריון הישראלית מהבוקר מראות זאת בצורה טובה. יחד עם זאת, אלווריון היא אחת החברות היחידות הפועלות בשוק פתרונות גישה אלחוטית רחבת פס שמצליחות בכל זאת להפגין יציבות יחסית.

ואולם, ההידרדרות בהכנסות של אלווריון ממשיכה גם ברבעון הנוכחי, השני של 2002: החברה דיווחה היום כי הכנסותיה לרבעון השני הסתכמו ב-22.3 מיליון דולר - ירידה של 400 אלף דולר (1.8%) מהרבעון השני של השנה.

אלווריון היא תולדת מיזוג בין פלוור לבריזקום הישראליות, וברבעון המקביל בריזקום לבדה ייצרה הכנסות של 22.4 מיליון דולר - מעל להכנסות של החברה המאוחדת ברבעון השני. החברה קיוותה כי ההכנסות יהיו זהות או טובות יותר מאלה של הרבעון הראשון, ועם זאת ההכנסות ירדו. יצוין, כי מאז הרבעון הראשון של 2001 לא הציגה החברה צמיחה רבעונית.

שולי הרווח הגולמי של החברה הסתכמו ב-37.3% - שיפור משולי הרווח הגולמי ברבעון שעבר (36%) ועל אף הירידה בהכנסות. צבי סלונימסקי, מנכ"ל אלווריון, מסר כי על אף הקשיים בשוק הצליחה החברה לשמור על רמת הכנסות יציבה, להציג שיפור ברווח הגולמי ולשמור על המשך מגמת הירידה בהוצאות התפעוליות. אלה, הסתכמו ב-15.1 מיליון דולר ברבעון השני של השנה.

בכל הנוגע לרווחיות - אלווריון אינה נושאת בשורות. רמת האיזון תגיע רק בהכנסות של 30-32 מיליון דולר, ועד אז החברה תמשיך להפסיד. למעשה, במודלים של רוב בתי ההשקעות, בכל שנת 2002 החברה אינה אמורה להגיע לרמה כזו בשורה העליונה וייתכן שזה ייקרה אף ב-2003.

מכל מקום, ההפסד הנקי של החברה ברבעון השני של 2002 הסתכם ב-5 מיליון דולר, או 9 סנטים למניה. זאת, לעומת הפסד של 5.5 מיליון דולר, או 10 סנט למניה, ברבעון הראשון של 2002. ההפסד שהציגה החברה היה בהתאם לתחזיות הממוצעות בוול סטריט.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully