וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

טאואר עומדת בתחזיותיה: הכנסות רבעוניות של כ-11.6 מיליון דולר

אלי דניאל

31.7.2002 / 7:44

עלייה של כ-38% לעומת הכנסות הרבעון הראשון; ההפסד הנקי - 11.3 מיליון דולר או 39 סנט למניה; הנהלת החברה צופה צמיחה מתונה במחצית השנייה של 2002

טאואר סמיקונדקטור , יצרנית המוליכים למחצה הנמצאת בשליטת החברה לישראל , מדווחת הבוקר על הפסד של כ-11.3 מיליון דולר או 39 סנט למניה ברבעון השני של השנה, בהשוואה להפסד של כ-9.7 מיליון דולר או 46 סנט למניה ברבעון המקביל. ההפסד ברבעון השני, שכולל הוצאות בסך 8.1 מיליון דולר בגין מפעל ה-Fab 2, קטן בכ-6% מההפסד שנרשם ברבעון הראשון של השנה.

הכנסות החברה ברבעון החולף הסתכמו בכ-11.6 מיליון דולר, גידול של כ-38% לעומת ההכנסות ברבעון הראשון של השנה ובהתאם לתחזיות ההנהלה שפורסמו לפני כחודשיים, לפיהן ההכנסות ברבעון יהיו גבוהות ב-35% לפחות מאלה שהושגו ברבעון הראשון של 2002. עם זאת, בהשוואה לרבעון המקביל נרשמה ירידה של כ-7% בהכנסות.

בסיכום חצי שנתי מציגה טאואר הכנסות של כ-20 מיליון דולר, קיטון של כ-40% בהשוואה להכנסותיה בתקופה המקבילה. השורה התחתונה של טאואר מראה על הפסד חצי שנתי המסתכם בכ-23.3 מיליון דולר או 86 סנט למניה, לעומת הפסד של כ-16.8 מיליון דולר או 88 סנט למניה בששת החודשים הראשונים של שנת 2001.

במהלך הרבעון השני נמשכה הקמתו של מפעל ה-Fab 2 במגדל העמק ובחברה צופים כי הוא יתחיל בייצור מסחרי בתחילת שנת 2003, בהתאם למתוכנן. בטאואר מוסיפים כי בימים אלה עובדת החברה עם לקוחותיה על מספר מוצרים העתידים להיכנס לייצור ב-Fab 2, כאשר כמה ממוצרים אלה כבר מצויים בשלב של ייצור אב טיפוס.

יואב ניסן כהן, המכהן כמנכ"ל משותף בחברה, מסר כי "המכירות המוגברות של טאואר ברבעון השני נבעו מדרישה מוגברת של מרבית לקוחותינו הן למוצרים קיימים והן למוצרים חדשים. יחד עם זאת, לקוחותינו מתקשים לתת תחזיות להיקף ההזמנות העתידי, ולכן במועד זה, איננו יכולים לחזות בוודאות את תוצאות הרבעון הרביעי ואילך. למרות אי הוודאות, אנו צופים כעת צמיחה מתונה במחצית השנייה של 2002".- הרחבה נוספת תובא בהמשך -

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully