גולן טלקום: 3 חודשים חינם לחבילת סלולר

המבצע של גולן בא יום לאחר המבצע של הוט והחברה מסבירה לפיכך שלא מדובר במבצע תגובה אלא במבצע שתוכנן מראש לקיץ לתקופה מוגבלת

  • גולן טלקום
גד פרץ

גולן טלקום מצטרפת למבצעי ההתאבדות בתחרות הסלולרית ואתמול היא מודיעה על מבצע חדש שבו היא מציעה 3 חודשים חינם לחבילת אנלימיטד למצטרפים חדשים כאשר לאחר מכן המחיר עולה ל-99 שקלים בחודש.

המבצע מוגבל בזמן עד לסוף החודש, והוא בא יום לאחר שהוט מובייל דיווחה על מבצע אגרסיבי משלה במסגרתו רכישת כל מנוי נוסף (עד 5 מנויים) בתוכנית "ללא הגבלה" תהיה במחיר של 29.90 שקל לחודש למשך 4 חודשים, ולאחר מכן במחיר של 99.90 שקל לחודש. המבצע מיועד ללקוחות חדשים וקיימים כאחד.

המבצע של גולן בא יום לאחר המבצע של הוט והחברה מסבירה לפיכך שלא מדובר במבצע תגובה אלא במבצע שתוכנן מראש לקיץ לתקופה מוגבלת. גולן טלקום מגייסת בחודשים האחרונים הרבה יותר מנויים מאשר הוט מובייל והתחרות בין שתי החברות היא תחרות קשה ביותר, או כפי שהגדיר אותה אתמול מנכ"ל קבוצת הוט הרצל עוזר, כתחרות של שיסוף גרונות.

עוזר אמר כי הוא מעריך שלא לאורך זמן יישארו בישראל 5 חברות סלולריות ברמות המחירים שיש היום.

המבצע של הוט מובייל הוא ללקוחות חדשים או מניידים, אשר יצטרפו במסגרת המבצע, מחיר המנוי הראשון בתוכנית "ללא הגבלה" יהיה 49.90 שקל למשך 4 חודשים (6 חודשים למצטרפים דרך האתר), ויכלול גם ספק אינטרנט של HOT net (לכל המהירויות לרבות 100 מגה). בכל מנוי נוסף שירכשו (עד 5 מנויים), ייהנו הלקוחות ממחיר של 29.90 שקל לחודש למשך 4 חודשים.

המבצע זמין גם לכלל הלקוחות הקיימים, בכל התוכניות, אשר ייהנו ממחיר של 29.90 שקל למשך 4 חודשים, על כל מנוי נוסף שירכשו מעבר למנוי הקיים (עד 5 מנויים). על מנת לקבל הטבה זו, הלקוחות מוזמנים לרכוש את המנוי הנוסף במרכזי השירות והמכירה הפרוסים ברחבי הארץ, או דרך מוקד השירות הטלפוני.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully