בשורה למשקיעי בבילון: ההסכם עם יאהו לא יבוטל

בבילון תפעיל מנגנוני ניטור נוספים על מנת למנוע הישנות של ליקויים בעתיד. כמו כן, החברה תחדש רכישת משתמשים חדשים באופן זהיר בתאום ובשקיפות מלאה עם יאהו

קובי ישעיהו
11/11/2013

בשורה למשקיעי בבילון: חברת האינטרנט דיווחה הבוקר (ב') כי קיבלה אתמול בלילה הודעה מיאהו כי בעקבות פעולות פרואקטיביות שנקטה החברה לתיקון ליקויים, יאהו אינה מתכוונת להשהות או לבטל את ההסכם בינה לבין החברה.

בבילון (940 +1.65%) תפעיל מנגנוני ניטור נוספים על מנת למנוע הישנות של מקרים דומים בעתיד. כמו כן, החברה תחדש רכישת משתמשים חדשים באופן זהיר בתאום ובשקיפות מלאה עם יאהו.

הכנסות בבילון כתוצאה משיתוף הפעולה עם יאהו עומדות על כשליש מסך הכנסות החברה.

נזכיר כי בסוף אוקטובר דיווחה בבילון כי מלבד בעיותיה מול יאהו היא קיבלה מכתב מאת גוגל, לפיו היא אינה מחדשת את החוזה מול בבילון שמסתיים בנובמבר השנה. בבילון הסבירה את אי-החידוש בצל העובדה כי גוגל קיבלה תלונות ממספר רב של משתמשי הדפדפן שלה, גוגל כרום, אשר טענו כי התקנת סרגל הכלים של החברה פוגעת בחוויית השימוש שלהם בדפדפן, והדבר העלה דאגות אצל גוגל בקשר ליכולתה של החברה לאפשר חוויית משתמש חיובית.

עם זאת, גוגל תיבחן מחדש את החלטתה ב-2014.

בבילון דיווחה עוד כי לאי חידוש ההסכם האמור צפויה להיות השפעה מהותית על הכנסות החברה ועל רווחיה. הכנסותיה של בבילון כתוצאה מההסכם עם גוגל ברבעון השני היוו כ-43% מסל הכנסותיה.

בבילון צפויה להציג היום את תוצאותיה לרבעון השלישי של 2013.

לקריאה נוספת:

"מוקדם להעריך השלכות הפסקת החוזה עם גוגל"
בבילון בהודעה דרמטית: גוגל לא תחדש את החוזה מולה

  • בבילון

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully