"איחוד רשתות הסלולר הוא הרס התחרות"

מנכ"ל YouPhone אריאל שרייבר: "איחוד רשתות הסלולר הוא הרס התחרות, וזה יהיה דרמטי לצרכן הישראלי שיאבד את כוחו. דואופול זה דבר מסוכן"

גד פרץ

אריאל שרייבר, מנכ"ל YouPhone אמר הבוקר בוועידת גו מובייל של מידע כנסים, כי הוא בעד ההתקדמות לדור 4 ונגד יצירת דואופול באיחוד הרשתות. אך הוסיף ואמר, כי "משרד התקשורת נתן לגולן טלקום ולהוט מובייל מיליארד שקל במתנה ואלו מצדן במקום להקים רשת ולהגביר את התחרות לטובת הצרכן, סוחרות בתדרים לטובת איחוד הרשתות".

לדברי שרייבר, "דור 4 בסלולר חשוב להתקדמות הטכנולוגית בישראל, אך הרס התחרות יהיה דרמטי לצרכן הישראלי. חייבים להמשיך ולשמור על התחרות - דואופול זה דבר מסוכן".

שרייבר התבטא בתקיפות: "דור 4 חשוב להתקדמות הטכנולוגית בישראל ו-YouPhone תמשיך להוביל גם בדור 4. יחד עם זאת, הרס התחרות במתווה המוצע של איחוד הרשתות יהיה דרמטי לצרכן הישראלי. חייבים להמשיך ולשמור על התחרות, אין הצדקה לדואופול – החיסכון הוא רק לחברות ומנגד הצרכן יאבד את כוחו".

לפני שרייבר דיבר מנכ"ל משרד התקשורת אבי ברגר שאמר ש"האתגר של המשרד הוא להבטיח קיומה של תחרות על בסיס של מספר רשתות נמוך מ-5, וזאת בשל הצורך להבטיח שרידות של הרשתות וכדי שמבחינת נראות יצומצמו מספר האתרים במדינת ישראל".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully