מש' התקשורת מחזיר לגולן טלקום הערבות

הערבות בסך של 350 מיליון שקל תומר לערבות של 80 מיליון שקל אשר תבטיח את עמידתה של החברה בתנאי רישיונה. החברה הגיעה לנתח שוק של 7.8%

  • גולן טלקום
גד פרץ

שנתיים לאחר המפץ הגדול בשוק הסלולר, מחזיר משרד התקשורת את הערבות שהפקידה גולן טלקום, וזאת לאחר שהחברה הגיעה לנתח שוק של 7.8%. החזרה הערבות נחשפה ב"גלובס" בשבועות האחרונים.

"הערבות בסך של 350 מיליון שקל תומר לערבות של 80 מיליון שקל אשר תבטיח את עמידתה של החברה בתנאי רישיונה, ובכלל זאת, השלמת פרישת הרשת ברחבי המדינה", נמסר ממשרד התקשורת.

שר התקשורת גלעד ארדן מסר כי "כעת מתחיל המבחן האמתי של התחרות בין החברות הסלולריות הוותיקות לחדשות, אנחנו מצפים מהחברות החדשות לשמור על נתחי השוק, ואף להתרחב, ולהמשיך ולשמש מחוללות תחרות".

בעקבות החזר הערבות לגולן והעובדה שהחברה מעוניינת במיזוג רשתות סלולריות עם אחת החברות הוותיקות, עומדת בפני משרד התקשורת השאלה כיצד מבטיחים את חובתה של גולן לעמוד בתנאי המכרז הסלולרי שבו זכתה והאם מהלך של איחוד רשתות מבטל את החובה שלקחה על עצמה לפרוס רשת בפריסה ארצית. בשלב הזה גולן מעכבת את המשך ההשקעות שלה ברשת עד שלא תתבהר התמונה והאם משרד התקשורת יאפשר לה להקים רשת מאוחדת.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully