וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מזרחי-טפחות משיק מהלך חדש בעלות של 25 מיליון שקלים

9.11.2014 / 8:03

הבנק ממשיך לבדל עצמו משני מתחריו הגדולים, ומשיק בימים אלה מהלך שמטרתו היא להעלות את השירות האישי ללקוחות, ולשדרג את חווית השירות בנקודות ההשקה עם הבנק

צילום מסך

בנק מזרחי-טפחות משיק בימים אלה מהלך חדש ומקורי תחת הכותרת: "מגיע לך להיות שמח בבנק שלך". מטרת המהלך היא להעלות את השירות האישי ללקוחות הבנק מדרגה נוספת, ולשדרג את חווית השירות של הלקוח, בכל נקודות ההשקה עם הבנק. עלות המהלך של מזרחי טפחות הכולל: שדרוג חווית השירות של הלקוח, נראות סניפים, פעילות פנים ארגונית וקמפיין פרסומי, נאמדת בכ-25 מיליון ¤. מזרחי-טפחות ממשיך לבדל את עצמו משני הבנקים הגדולים ומאסטרטגיית הבנקאות הדיגיטלית שלהם.

את המהלך החדש ילווה קמפיין פרסומי מפתיע, בו ישתפו פעולה הפרזנטור הקבוע של הבנק דביר בנדק, יחד עם המוזיקאי המוערך ארקדי דוכין. הקמפיין מבית היוצר של משרד הפרסום ראובני פרידן ipg, מציג את שני הקולות המנוגדים המתייחסים לרעיון השמחה בחיים בכלל ובמערכת היחסים עם הבנק בפרט. ארקדי דוכין יציג את הקול הפסימי והספקני, זה שלא מאמין שאפשר באמת להיות שמח בקשר עם הבנק ולעומתו דביר בנדק, שיתן ביטוי לקול האופטימי שמשוכנע שהדבר אפשרי ואף רצוי.

"הקמפיין של 'מזרחי טפחות' הוא חלק ממהלך אסטרטגי רחב שנערך בבנק. המסר המרכזי בקמפיין מזכיר לציבור הלקוחות של כל הבנקים שמגיע להם להיות שמחים בחיים בכלל וגם בבנק שלהם. מזרחי טפחות הוא מותג שמהותו היא קריאת תיגר על הקונבנציה, והוא תמיד שואף להציג חדשנות ושינוי בענף בו הוא פועל. מזרחי טפחות שונה מבנקים אחרים, הוא בנק שאינו חושש לאמץ ולהציג רעיונות חדשים ונועזים, גם אם נתפסים כיוצאי דופן במערכת הבנקאית. כבעבר, גם כעת החלטנו ליישם קונספט חדש שאפשר להיות שמחים גם בעולם הבנקאות. במהלך החדש אנו מציגים אג'נדה חדשה שבאה לידי ביטוי גם בטיפול בלקוח וגם בקמפיין הפרסומי", אמרה סמנכ"לית השיווק, דינה נבות.

הקמפיין החדשני יעלה בשני שלבים: בשלב הראשון, "משאל העם הגדול", יוצגו שני כוחות מנוגדים: ארקדי דוכין, שנתפש בעיניי הציבור כ"מלנכולי", יציג את הפסימיות של הצרכן הישראלי. מולו יעמוד דביר בנדק, שייצג את הצד האופטימי. בנדק יציג את האיש שעשה שינוי וגילה שניתן להיות שמחים בחיים וגם בבנק. הדיאלוג בין הדמויות מציג את האסטרטגיה החדשה של מזרחי טפחות, ודרכן נעשית פניה לציבור לבחור בין שתי אופציות: פסימיים ואופטימיים.

בשלב השני יחשפו תוצאות משאל העם, ונגלה האם אזרחי ישראל בחרו בשמחה ואופטימיות או במלנכוליות ופסימיות. הקמפיין רחב-ההיקף צפוי לעלות בפריסת מדיה רחבה, בטלוויזיה, בשלטי חוצות, באינטרנט וברדיו, והוא צפוי לרוץ במשך מספר שבועות.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully