המערכת הישראלית שחוסכת מאות שקלים מחשבון החשמל

מערכת המנהלת את חימום המים בדוד הביתי בצורה אוטומטית, עשויה לתרום לחיסכון של מאות שקלים בהוצאות החשמל של הבית

  • חימום מים
מערכת וואלה!
WARMER

שוכחים להפעיל את הדוד בזמן או לכבות אותו אחרי היציאה מהמקלחת? פיתוח ישראלי חדש המשווק בימים אלו בעולם יסייע לכם בפתרון הבעיה.

מערכת WARMER הרשומה כפטנט ב-192 מדינות היא מתג עם מסך דיגיטלי חכם המאפשרת לחסוך בהוצאות החשמל. המערכת מפעילה את הדוד על פי תכנית שהמפעיל קובע מראש. בעת התקנת מערכת WARMER מגדיר הצרכן מספר הגדרות אישיות ראשוניות וקצרות כגון: תאריך, נפח הדוד, גיל גוף החימום, האם יש קולטי שמש או לא, האם הדוד שוכב או עומד, שעות השימוש במקלחת, מס' הנפשות המתקלחות מידי יום ועוד. על פי נתונים אלו, ועל פי מחקר רחב היקף אשר בו למדה החב' את הרגלי השימוש הממוצעים של הצרכן, מחשבת המערכת את הנוסחה האופטימלית לחימום המים באופן אוטומטי. אין יותר ניסוי וטעיה בהפעלת הדוד באופן ידני, לא מחושב ובזבזני מאוד (במידה והצרכן מעוניין ניתן יהיה בכל זמן שהוא לשנות את הנתונים שהוזנו בתוכנית).

התקנת מערכת WARMER חוסכת לצרכן את כל "כאב הראש" בהדלקת הדוד, כיבוי הדוד, הדאגה משכחה שהדוד לא סגור, בזבזנות בצריכת חשמל בחימום המים - בקיצור WARMER מחשב עבור הצרכן באופן אוטומטי ללא מגע יד אדם מהו משך הזמן האופטימלי מבחינת צריכת החשמל להפעלת הדוד. התקנת המערכת חוסכת לצרכן כ-400-600 שקל בשנה בממוצע.

בימים אלו חתמה החב' הסכם עם אתר "וואלה! שופס" לשיווק המוצר באתר המכירות שלה במחיר של 549 שקל.


אתר וואלה! שופס שייך לקבוצת וואלה! NEWS

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully