וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בנק הפועלים וסיסקו חתמו על הסכם שיתוף פעולה

27.6.2016 / 9:12

במהלך ביקורו של יו"ר סיסקו העולמית ג'ון צ'יימברס, בישראל נחתם הסכם שיתוף פעולה בין הבנק והחברה בתחומי הטכנולוגיה הפיננסית והדיגיטלית

אבי כוכבא, אורן שגיא,  ציון קינן, ג'ון צ'יימברס, יאיר סרוסי,. בנק הפועלים,
אבי כוכבא, אורן שגיא, ציון קינן, ג'ון צ'יימברס, יאיר סרוסי/בנק הפועלים

בנק הפועלים וסיסקו חתמו על הסכם לשיתוף פעולה בתחומי הטכנולוגיה הפיננסית והדיגיטלית. ההסכם נחתם במהלך ביקורו של יו"ר סיסקו העולמית, ג'ון צ'יימברס, בישראל ובהובלתם של אבי כוכבא, המשנה למנכ"ל והממונה על חטיבת החדשנות בבנק הפועלים ומנכ"ל סיסקו ישראל, אורן שגיא. בטקס חתימת ההסכם נכחו גם יאיר סרוסי, יו"ר דירקטוריון בנק הפועלים, ציון קינן, מנכ"ל הבנק, אריק פינטו, מ"מ מנכ"ל הבנק ואתי בן-זאב, משנה למנכ"ל, הממונה על חטיבת הטכנולוגיה והמחשוב.

הצעדים הראשונים לשיתוף פעולה כוללים על פי ההסכם קידום כלכלה חכמה (Smart Economy) בישובים מקומיים. מטרת שיתוף הפעולה היא להוביל מחקר משותף ופעילות שמטרתם לקדם את הכלכלה המקומית בתוך אשכולות של ישובים מקומיים. סיסקו ובנק הפועלים מאמינים שפרויקטים בתחום הכלכלה החכמה, יש בכוחם להביא לתשואה כלכלית רחבה של אותם ישובים מקומיים, ולהעצים את הכלכלה המקומית. עוד כולל שיתוף הפעולה, הרחבה וקידום נושא החינוך הפיננסי בקרב צעירים.

ג'ון צ'יימברס, יו"ר סיסקו העולמית, אמר: "בנקאות דיגיטלית היא אחד המרכיבים הבסיסיים בתוכנית להאצת הדיגיטציה בישראל. אנו שמחים לשתף הפעולה עם בנק הפועלים על עתיד תעשיית הבנקאות, ומזכר ההבנות שנחתם היום הוא צעד ראשון בדרך לשינוי פניו של הענף הזה בישראל. אנו מאמינים שהאופן שבו בנק הפועלים ומנהליו הבכירים תופסים את השינויים בשוק יאפשר לבנק להמשיך להוביל".

יאיר סרוסי, יו"ר דירקטוריון הבנק אמר: "אני מברך על שיתוף הפעולה עם חברת סיסקו בפרויקט שיקדם את ישראל דיגיטלית באזורים מרוחקים. המהפכה הדיגיטלית מצטרפת לתהליכי הגלובליזציה שהופכים את העולם לקרוב, מהיר ונגיש יותר ובנק הפועלים משתלב ומוביל תהליכים שיסייעו במתן שירותים טובים יותר ויעילים יותר ללקוח. אני גאה בשיתוף הפעולה עם חברה עולמית מובילה ומאמין שהיא תסייע לקדם את השירות ללקוח ואת רמת הטכנולוגיה הפיננסית בישראל".

ציון קינן, מנכ"ל בנק הפועלים, אמר: "אני שמח וגאה על ההסכם לשיתוף פעולה שחתם בנק הפועלים, הבנק המוביל והמתקדם בישראל, עם סיסקו, החברה המובילה בעולם בפתרונות תקשורת, אבטחת מידע, ענן ודיגיטציה. הבנקאות העולמית נמצאת כיום בעיצומם של מהלכים לפיתוח, אימוץ ויישום של יכולות הבנקאות הדיגיטלית. אנחנו בבנק הפועלים מייחסים חשיבות עליונה למהלכים אלה, ואנו נחושים להמשיך ולהוביל את מערכת הבנקאות הישראלית גם בתחום זה. ההסכם עם סיסקו יסייע לנו משמעותית בהגשמת מטרה זו," הוסיף מנכ"ל בנק הפועלים, "ואני מאמין כי הוא יוביל להאצה ולקידום של המהפכה הדיגיטלית במדינת ישראל בכלל, ושל המהפכה הדיגיטלית שעובר תחום הפיננסים והבנקאות בפרט. אני משוכנע כי תהליך זה יסייע להגדלת הצמיחה ולשגשוג של המגזר העסקי והמשק הישראלי כולו."

אבי כוכבא, משנה למנכ"ל והממונה על חטיבת החדשנות בנק הפועלים: "שיתוף הפעולה נוצר כחלק מהאסטרטגיה הדיגיטלית של בנק הפועלים לקדם ולטפח שיתופי פעולה עם מיטב החברות והמוחות בעולם, על מנת להמשיך ולהוביל את הבנקאות בישראל. מערכת הבנקאות בישראל מתמודדת כיום עם אתגרים דומים לאתגרים שמולם עומדים הבנקים והתאגידים הגדולים בעולם. שיתופי פעולה מסוג זה מהווים עבורנו מכפיל כוח ומאפשרים לנו לתת את המענה הטוב והמהיר ביותר עבור כל לקוחות הקצה שלנו."

לדברי אורן שגיא, מנכ"ל סיסקו ישראל: "אנו שמחים מאוד לשתף פעולה עם בנק הפועלים ולעבוד יחדיו על חזון הבנק הדיגיטלי ומימושו בישראל. מניסיוננו בפרויקטים דיגיטליים מעין אלה במדינות אחרות, רק שותפות אמיתית כמו זו שקיימת בין שותף פיננסי מוביל, בנק הפועלים, לבין סיסקו, שמובילה את המהפכה הדיגיטלית בתעשייה הפיננסית ברחבי העולם, משלב תכנון התשתיות, דרך פלטפורמות ענן ועד להטמעת כלי אנליטיקה ואוטומציה, יכולה להביא להצלחה בפיתוח, יישום ומימוש החדשנות הדיגיטלית אותה מוביל בנק הפועלים בישראל. אנו מאמינים שיחדיו נוכל לייצר ערך מוסף אמיתי ללקוחות הבנק."

מערכת וואלה! בשיתוף בנק הפועלים

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully