נושאים חמים

3 דרכים מקוריות לשווק את העסק שלך

פתחתם עסק חדש? עכשיו צריך לשווק אותו. מומחי בנק הפועלים נותנים לכם טיפים איך לעשות זאת נכון

הקמתם עסק חדש. מברוק ושיהיה בהצלחה. ברור לכם שבלי שיווק חכם ומתאים, לא תוכלו להצליח, נכון ?

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. המומחים של בנק הפועלים הכינו ממש עבורכם כמה רעיונות לשיווק יצירתי ובהשקעה כספית מינימלית שלא תכביד על העסק שלכם. מוכנים ? יאללה מתחילים...

שיטת מפה לאוזן

לקוחות מרוצים הם השגרירים הכי טובים לעסק שלכם. כל לקוח מרוצה, יידע לשבח את העסק שלכם אחרי שקיבל בו שירות טוב או רכש מוצר לשביעות רצונו. לקוח מרוצה יספר לחבריו הקרובים על העסק המוצלח שלכם וכך תוכלו להרחיב את מעגל הלקוחות שלכם בהשקעה מינימלית וכמעט בלי מאמץ...פשוט אה ?

והרי החדשות

הוצאתם מבצע חדש ? הוספתם שירות חדש או הרחבתם אחד קיים ? הבאתם מוצר חדש למדפים ? הלו...הלקוח שלכם צמא למידע כזה, אז תדאגו שהוא יידע על כך וכמה שיותר מהר.
לא חייבים לטחון ללקוחות את הראש בכמויות של טקסט ומידע מיותר. נסחו מסר מדוייק, פשוט קצר וקולע ותסמכו עלינו שהלקוחות שלכם ישמחו לקבל מכם את העדכונים. עמוד עסק ברשת חברתית, או אתר מעוצב לעסק שלכם, בהחלט יעשו כאן את העבודה

שיתופי פעולה

דרך נוספת להגדיל את קהל הלקוחות שלכם, היא יצירת שיתופי פעולה עם עסקים שכנים. זו דרך באמת פשוטה וכולם מרוויחים ממנה. בית קפה צמוד למספרה ? תציעו קפה בזמן שהגברת עושה פן. גלידריה סמוכה לחנות ספרים ? ספר ילדים בהנחה על כל קניית כדור גלידה. גם טעים וגם חינוכי. עם קצת חשיבה וראש פתוח תגלו שמצב כזה הוא הניצחון אוליטימטיבי לכל הצדדים.

וטיפ קטן לסיום: העסק שלכם חייב מנגנון פירסומי –"חבר מביא חבר", קופונים, לייקים בפייסבוק, עלונים מתחלפים, אתם תחליטו...

זיכרו – שיווק יצירתי יביא ליציבות כלכלית ולצמיחת העסק. אנחנו כאן איתכם, צאו לדרך ושיהיה בהצלחה.