דירקטוריון קסטרו אישר מינוי רון רוטר לסמנכ"ל הכספים

רוטר, 31, הוא בנם של אתי וגבי רוטר, בעלי השליטה בחברה המשמשים כמנכ"לים משותפים בקסטרו, ונכדם של אהרון ולינה קסטרו, מייסדי החברה. ניסיונו: 4 שנים בתור אנליסט בפרוקטר & גמבל ישראל ובקסטרו

גלובס
28/08/2016
אין תמונה. צילום מסך, מערכת וואלה!
קסטרו(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

דירקטוריון חברת קסטרו אישר את מינויו של רון רוטר לסמנכ"ל הכספים של החברה. רון רוטר הוא בנם של אתי וגבי רוטר, בעלי השליטה בחברה המשמשים כמנכ"לים משותפים בקסטרו, ונכדם של אהרון ולינה קסטרו, מייסדי החברה.

רוטר מחליף את סמנכ"לית הכספים הוותיקה רון מי-טל וינפלד, שהודיעה לאחרונה על פרישתה מהחברה. העלות השנתית הצפויה לחברה (לא כולל מענק) בגין ההתקשרות בהסכם עם רוטר צפויה להיות כ-807 אלף שקל.

תנאי העסקתו כוללים שכר חודשי ברוטו בגובה של 40 אלף שקל, מענק שנתי שיהווה חלק מסך המענקים שישולמו לעובדי המטה, רכב "בדרגה המקובלת בחברה בתפקיד סמנכ"ל", כאשר החברה נושאת בגילום שווי שימוש.

רוטר, 31, הוא בעל תואר ראשון בראיית חשבון ובכלכלה מאוניברסיטת תל אביב ובוגר תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת הארוורד. החברה מוסרת כי יש לו היכרות מעמיקה ורבת שנים עם עסקיה של החברה והתחומים בהם היא פועלת. ניסיונו התעסוקתי כולל כשנתיים וחצי בתפקיד אנליסט פיננסי בחברת פרוקטר & גמבל ישראל וכשנה בתפקיד אנליסט פיתוח עסקי בחברת קסטרו.

  • רון רוטר
  • קסטרו

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully