לקוחות גולן טלקום נוטשים את הספינה: 600 עזיבות ביום

בשבוע שלפני חתימת העסקה לרכישת גולן טלקום על ידי אלקטרה מוצרי צריכה קצב הנטישות היומי של לקוחות הסלולר של גולן עמד על כ-200 נוטשים, ובימים האחרונים קפץ פי 3

  • גולן טלקום
גד פרץ
מיכאל גולן (צילום: שוקה כהן)

בימים האחרונים מאז חתימת העסקה לרכישת גולן טלקום על ידי אלקטרה מוצרי צריכה, גדל קצב הנטישות של מנויי החברה. כעובדה, גולן טלקום ננטשת יותר ויותר במונחי נטו (מצטרפים חדשים מינוס נוטשים) ואת שנת 2016 היא סיימה עם מינוס 70 אלף נוטשים, כך שהעובדה שיותר מנויים עוזבים את גולן לא צריכה להפתיע על רקע אי הוודאות סביב המחירים בשוק.

גולן איבדה בשבוע שלפני העסקה כ-200 מנויים מדי יום פחות או יותר, אך בשבוע שעבר הקצב התגבר. ביום רביעי שעבר למשל נרשמה נטישה של למעלה מ-400 מנויים וביום חמישי האחרון המספר עבר את ה-600 מנויים נוטשים.

כאן חשוב להדגיש שלמרות אי הוודאות הטבעית סביב העסקה, הרי שמנויי גולן לא אמורים להרגיש שום שינוי בתוכניות או בתעריפים והם אמורים להמשיך ולקבל שירותים כרגיל. ייתכן והחשש של הנוטשים הוא מהעובדה שהמחירים יעלו ורצונם להבטיח תוכניות אטרקטיביות כבר כעת. אפשרות נוספת היא שהחברות המתחרות מגבירות את הניסיונות למשוך אליהן לקוחות של גולן ולנצל את תקופת אי הוודאות.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully