פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   חצי חינם השיקה מותג פרטי למוצרי ניקיון: "המחירים יהיו נמוכים ב-15%-20%"

   הרשת השקיעה 3 מיליון במותג perfect שכולל 100 מוצרים בתחומי הניקיון והכביסה, טיפוח הבית, מוצרי נייר ומוצרים חד פעמיים

   פרפקט (יח"צ)
   מוצרים של המותג הפרטי פרפקט (תצלום: יח"צ)

   רשת חצי חינם השיקה מותג בית בקטגוריות הנון-פוד, שייקרא "פרפקט" (Perfect). עד כה שיווקה הרשת מותג פרטי בתחום מוצרי יסוד במזון, דוגמת קמח, סוכר וקטניות. הרשת השקיעה במותג Perfect 3 מיליון שקל, והוא כולל כ-100 מוצרים בתחומי הניקיון והכביסה, טיפוח הבית, מוצרי נייר, מוצרים חד פעמיים וטואלטיקה, וברשת מציינים כי הם נמכרים במחירים הנמוכים ב-15%-20%.

   לקריאה נוספת:
   שיאן השכר: פרופסור למשפטים הרוויח 252,375 אלף שקל בחודש
   עסקת אינטל מובילאיי: כל אחד מהיזמים יקבל מיליארד דולר
   כמה כסף תחסכו אם לא תקנו דירה?

   מוצרי המותג כבר מוצעים למכירה בשבעת סניפי הרשת בארץ. "הרעיון היה לפתח קו מוצרי בית, של מוצרים איכותיים במחירים משתלמים. התחלנו בהרצה שקטה של פרפקט לפני כמה חודשים, בכוונה להגיע למסה של מוצרים ולאפשר ללקוחות להתנסות בהם", אמרה אורית שלום-בג, מנהלת השיווק והפרסום של הרשת ובתו של אחד מבעלי הרשת, זקי שלום.

   היקף המכירות של פרפקט ברשת כבר מגיע ל-7 מיליון שקל בחודש ונמצא במקום גבוה במכר ברשת בכל קטגוריות הנון-פוד. ברשת מציינים כי המוצרים נמכרים במחירים הנמוכים משמעותית מהמותגים המוכרים כמו סנו, חוגלה, פלמוליב ואחרים.

   מחירים לדוגמה: נייר טואלט פרפקט 32 גלילים - 24.90 שקל, סבון כלים פרפקט 750 מ"ל 24% חומר פעיל - 4.90 שקל, אקונומיקה מבושמת או סמיכה 4 ליטר - 7.90 שקל, ג'ל כביסה מרוכז 3 ליטר - 14.90 שקל.

   "הבחירה בשם פרפקט היא אסטרטגית, ואנחנו מאמינים שהלקוחות יידעו להבחין שהם שלנו ולא נמצאים בשום מקום אחר", אומרת שלום-בג. "אנחנו גם בכוונה לא קוראים לזה 'מותג פרטי' שנתפס כזול ולא תמיד איכותי, כיוון שפה בפירוש לא התפשרנו, ולכן השם 'פרפקט' מתאים במיוחד. נשמור על פער של 15%-20% מול המותגים המובילים