וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בנק הפועלים יספק שירותים באמצעות סניף נייד

9.8.2017 / 9:35

הסניף הנייד יפעל באמצעות רכב מיוחד שיספק שירות ללקוחות המתקשים להגיע לסניפי הבנק כגון לקוחות השוהים בבתי חולים או בתי אבות. הסניף הנייד יספק את רוב שירותי הבנק

סניף נייד בנק הפועלים.
סניף נייד בנק הפועלים

על מנת להנגיש שירותים בנקאיים לאוכלוסיות המתקשות להגיע לסניפי הבנק, כגון אנשים השוהים בבתי חולים ובתי אבות, ולענות על הצורך של לקוחות במקומות שבהם אין שירותים בנקאיים קרובים ישיק בנק הפועלים סניף נייד. הסניף הנייד יופעל באמצעות רכב מיוחד שנרכש על ידי הבנק. הרכב מחובר לרשת התקשורת של הבנק ויציע שירותי בנקאות מקיפים כולל בנקט למשיכת מזומנים. עובדי הסניף הנייד הם בנקאים בעלי ההכשרה המתאימה למילוי תפקידם.

הסניף הנייד רשאי לספק ללקוחות פרטיים ולעסקים קטנים את כל השירותים הניתנים בסניף, למעט ייעוץ פיננסי ופנסיוני והחתמה על ערבויות. חשבונות הלקוחות ימשיכו להתנהל בסניף הקיים שלהם והסניף הנייד ישמש רק לצורך מתן שירות.

גולן שרמן, מנהל אגף בנקאות קמעונאית בבנק, אמר כי "אנו רואים בהפעלת הסניף הנייד חלק מחזון הבנק, המשלב יחס אישי ואנושי עם חדשנות טכנולוגית, תוך הנגשת השירותים הבנקאיים לכל הלקוחות. בנק הפועלים עשה בעבר שימוש בסניפים ניידים בתקופות חירום, כאשר נמנע מלקוחותיו להגיע לסניפים הרגילים, אבל אנו רואים בסניף הנייד גם פתרון יעיל להנגשת שירותים בנקאיים גם בשגרה".

בנוסף, בנק הפועלים השיק קו יעודי לאוכלוסיה המבוגרת ב"פועלים בטלפון". לקוחות מעל גיל 75 שמתקשרים למוקד הטלפוני של בנק הפועלים זוכים לשירות מועדף - קבלת מענה מהבנקאי הטלפוני במינימום הקשות ובמינימום זמן המתנה. מהלך זה בוצע מתוך הבנה כי חלק מציבור המבוגרים מתקשה לבחור נתיב לשיחה עם בנקאי באמצעות המענה הממוחשב.

מערכת וואלה! בשיתוף בנק הפועלים

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully