פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מוטי בן משה השלים השקעה של כ-120 מיליון שקל בצומת כרכור

   חברת דור אלון מקבוצת אלון רבוע כחול בשיתוף עם קיבוץ עין שמר ביצעה הרחבה של מתחם הקניות "אלון עין שמר פאשן" בצומת כרכור בהיקף של כ-3,000 מ"ר

   מוטי בן משה (מערכת וואלה! NEWS , תמר מצפי)
   מוטי בן משה, בעלי קבוצת אלון רבוע כחול (צילום: תמר מצפי)

   חברת דור אלון מקבוצת אלון רבוע כחול, שבשליטת איש העסקים מוטי בן משה, וקיבוץ עין שמר השלימו באחרונה השקעה של כ-120 מיליון שקל בהרחבת מתחם אלון עין שמר פאשן בצומת כרכור, שכולל כעת כ-3,000 מ"ר נוספים.

   ההרחבה מצטרפת לכ-10,000 מ"ר שטחי המסחר שפעילים במקום זה כשנתיים. במקביל חנכה החברה המשותפת - עין שמר אלון החזקות - חניון חדש ומקורה במתחם בשטח של 6,000 מ"ר ובו יותר מ-300 מקומות חניה נוספים.

   שטחי המסחר החדשים כבר מאוכלסים במלואם במגוון של יותר מ-20 עסקים, בהם חנות קונספט ראשונה בישראל של רשת קולומביה, חנויות של SWEAR, רנואר,twenty four seven, מגה ספורט, אלמביקה, נעלי נמרוד, תיק התיקים, ארקוסטיל; וכן מותגי הסעדה כגון קפה לנדוור, לה גופרה ו-rebar. בשבועות הקרובים ייפתחו במתחם חומוס בר, מסעדת רפאלו, טרמין בר וסניף של רשת BBB.

   לקריאה נוספת:
   מנרב מוכרת זכויות במתחם מסחרי באשדוד ב-71 מיליון שקל
   שלמה נדל"ן רוכשת נכס מניב בפתח תקווה ב-41.5 מיליון שקל
   טכנאי מכשירי חשמל חשוד בהעלמת 1.5 מיליון שקל

   מנכ"ל דור אלון, עודד בלום, ציין כי "החברה ממשיכה בפיתוח הנדל"ן סובב מתחמי התדלוק. בד בבד עם פיתוח תחומי האנרגיה של הקבוצה, נתמיד ונשביח גם את נכסי הנדל"ן המניבים שבבעלותה. כך, דיווחנו לאחרונה, בין היתר, על התקדמות נוספת במיזם הנדל"ן בהיקף של כ-70 אלף מ"ר תעסוקה ומסחר שאנו מחזיקים יחד עם שותף מדרום לאזור התעשייה של הרצליה".

   ניב רונן, מנכ"ל עין שמר אלון החזקות, הוסיף: "פתיחת שלב ב' במתחם אלון עין שמר משלים את התמהיל ומגוון מאוד את אפשרויות הקנייה, הבילוי והפנאי. אנו גאים להפוך למתחם הקניות והבילוי המוביל באזור ולספק חווית קניות ייחודית ושונה מהקיים".