וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

פינטו: "חלון הזדמנות גלובלי למשק הישראלי למשוך השקעות"

18.10.2017 / 12:54

יו"ר בנק הפועלים עודד ערן והמנכ"ל אריק פינטו ביקרו בוועידת קרן המטבע הבינלאומית בארה"ב. השניים חנכו סניף חדש בניו ג'רזי וקיבלו את פרס הבנק הטוב בישראל של Global Finance

אריק פינטו.
אריק פינטו

"המשקיעים הגלובליים ממשיכים לגלות התעניינות רבה במשק הישראלי, שהוכיח את עצמו כעמיד יחסית בפני זעזועים חיצוניים'', כך אמרו יו"ר בנק הפועלים, עודד ערן, ומנכ"ל הבנק, אריק פינטו, ששבו מביקור בוועידה השנתית של קרן המטבע הבינלאומית בוושינגטון.

יו"ר ומנכ"ל הבנק קיימו במהלך הוועידה פגישות רבות עם בנקאים בכירים, אנליסטים ונציגי בתי השקעות בינלאומיים. "כנציגי הבנק הגדול והמוביל בישראל, חשנו גאווה רבה לשמוע במהלך דיוני ועידת קרן המטבע את ההערכות החיוביות על איתנותו של המשק הישראלי", אמרו.

"ההתפתחויות והתחזיות הכלכליות מעודדות", הוסיף ערן. "קרן המטבע העלתה את תחזיות שיעור הצמיחה של התמ"ג הגלובלי ל- 3.6% השנה. עם זאת, גורמים רבים עמם נפגשנו הביעו דאגה מאי ודאות וסיכונים גיאו-פוליטיים".

פינטו אמר עוד, כי אחד הנושאים הבולטים שעלו בוועידה נוגע בסיכונים הפיננסיים במישור הגלובלי. "דווקא לאור חששות וספקות אלה, גוברת ההתעניינות במשק הישראלי ובהזדמנויות העסקיות בו - בעיקר בתחומי הטכנולוגיה, הפיננסיים, התשתיות, והאנרגיה", אמר פינטו. "המשק הישראלי מאופיין בשיעור צמיחה נאה, שוק עבודה חזק בתעסוקה מלאה, גרעון ממשלתי נמוך יחסית, אינפלציה נמוכה ומערכת בנקאות ופיננסים יציבה. לאור זאת, ודווקא על רקע אי ודאות גיאו-פוליטית ופיננסית בחו"ל, אנו רואים כיום חלון הזדמנות למשק הישראלי, למשוך עוד השקעות זרות שלהערכתי יתבטאו בשיפור רמת החיים של אזרחי המדינה".

ארה"ב - עדיפות אסטרטגית ראשונה במעלה

"הפרס מהווה הכרה של גוף מקצועי מוביל בעולם בכך שבנק הפועלים הוא המצטיין בישראל מבחינת הצלחתו להתאים את מוצריו ושירותיו להעדפות לקוחותיו"

במסגרת הוועידה נערך הטקס השנתי של הענקת פרסים מטעם המגזין היוקרתי Global Finance, ובו הוענק לבנק הפועלים תואר "הבנק הטוב ביותר בישראל לשנת 2017". זו השנה השישית ברציפות שהמגזין, שבוחר מדי שנה את הבנקים הטובים ביותר ב-150 מדינות ברחבי העולם, מעניק את תואר "הבנק הטוב ביותר בישראל" לבנק הפועלים.

פינטו אמר כי"אנו גאים מאוד על הזכייה מטעם המגזין רב היוקרה Global Finance. הפרס מהווה הכרה של גוף מקצועי מוביל בעולם בכך שבנק הפועלים הוא המצטיין בישראל מבחינת הצלחתו להתאים את מוצריו ושירותיו להעדפות לקוחותיו, מבחינת חתירתו לחדשנות טכנולוגית המוסיפה ערך ללקוחותינו, ומבחינת כושרו המוכח להעניק ללקוחותיו את רמת השירות הגבוהה ביותר במערכת הבנקאות הישראלית".

במהלך הביקור השתתפו השניים בטקס החגיגי של פתיחת סניף חדש של בנק הפועלים בוודקליף לייק, ניו ג'רזי, פרבר בקירבת העיר ניו יורק. "ארה"ב הייתה ונותרה עדיפות אסטרטגית ראשונה במעלה מבחינתנו, ואנחנו משקיעים בבניית צוות מקצועי בארה"ב ברמה הגבוהה ביותר", אמר פינטו בטקס, "נמשיך להשקיע מאמצים בהשגת לקוחות חדשים ובחיזוק יחסינו עם לקוחותינו הקיימים בארה"ב".

מערכת וואלה! בשיתוף בנק הפועלים

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully