פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   עופר ירום ימונה למנכ"ל חברת הסחר המקוון של עזריאלי - Azrieli.com

   המינוי ממשיך את מגמת חיבור פעילות הסחר הדיגיטלי של הקבוצה לפעילות בקניונים. ארנון תורן, מנכ"ל קבוצת קניוני עזריאלי: "מינוי מנכ"ל ל-Azrieli.com שמגיע מתחום הקניונים הואו תהליך טבעי"

   עופר ירום (יח"צ)
   עופר ירום (צילום: יח"צ)

   עופר ירום, סמנכ"ל השיווק של קניוני עזריאלי, יקודם לתפקיד מנכ"ל חברת ה-E-commerce של הקבוצה – Azrieli.com במעבר טבעי שמסמן את החזון של קבוצת עזריאלי.

   תחום הסחר המקוון בקבוצת עזריאלי מנוהל תחת ארנון תורן, משנה למנכ"ל קבוצת עזריאלי ומנכ"ל קניוני עזריאלי, ומינוי מנכ"ל ל- Azrieli.com, שמגיע מתחום הקניונים, ממשיך את מגמת חיבור פעילות הסחר הדיגיטלי של הקבוצה לפעילות בקניונים.

   אתר Azrieli.com הוקם על בסיס פעילות האי קומרס של ביי 2, אותה רכשה קבוצת עזריאלי מחברת ביי 2 נטוורקס. במסגרת הסכם הרכישה, המשיכה ביי 2 נטוורקס להעניק לקבוצת עזריאלי שירותי ניהול לתקופה מוגדרת, תוך הטמעת פעילות האי קומרס בתוך הקבוצה.

   בתחילת חודש נובמבר עלה האתר עם קמפיין השקה ראשון, וכן הושקה קטגוריית האופנה שבה עשרות מותגי אופנה שונים, בניהם רשתות וחנויות שהן שוכרות של קניוני עזריאלי.
   הקמפיין הביא לגידול של מאות אחוזים בטראפיק לאתר וברכישות באתר, ולימי מכירות של עשרות אלפי פריטים ביום.

   לדברי ארנון תורן, מנכ"ל קבוצת קניוני עזריאלי: "תחום הסחר הדיגיטלי מתפתח בעולם ובארץ וקבוצת עזריאלי שמה לעצמה למטרה להוביל תחום זה בישראל, וכן לחבר בין הקניונים הפיזיים לבין פעילות הסחר המקוון. מינוי מנכ"ל ל- Azrieli.com אשר מגיע מתחום הקניונים, הינו תהליך טבעי בהמשך לתהליכים המוצלחים שבוצעו מאז הרכישה וכניסתנו לתחום, ויבטיח בין היתר את יצירת הסינרגיה הכוללת של הפעילות בכל האפיקים הקיימים, ובאלה שנייצר בעתיד".