וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

סלקום תוכל לספק שירותי תקשורת נתונים בקצבים מהירים

ערן גבאי

24.11.2002 / 13:40

בשבוע שעבר הרחיב המשרד את רשיונה של מד-1 למתן שירותי תמסורת ללקוחות עסקיים, ואת רשיונות המפ"א של חברות הכבלים כך שהן יוכלו לספק שירותי תקשורת נתונים

משרד התקשורת הרחיב ביום חמישי את רשיונה הכללי של חברת סלקום כך שמעתה יותר לה לספק שירותי תקשורת נתונים בקצבים מהירים. זאת בדומה להרחבת הרשיונות שאישר המשרד לחברות מד-1 וחברות הכבלים בשבוע שעבר.

מנכ"ל משרד התקשורת, אורי אולניק, מסר כי "תיקונים אלו מהווים צעד נוסף ביישומו של דו"ח ועדת קרול ויש בהם כדי להגביר את מעורבות סלקום בתחרות בתחום תקשורת הנתונים ושירותי התמסורת".

המשרד הרחיב בשבוע שעבר את רשיונה המיוחד של קבוצת מד-1 למתן שירותי תמסורת ותקשורת נתונים המיועדים ללקוחות עסקיים בקצבים גבוהים והרחיב את רשיונות המפ"א הכלליים של כל אחת מחברות הכבלים באופן שיתיר להן לספק שירותי תקשורת נתונים, תמסורת ספרתית ותמסורת אופטית.

בכיר בסלקום אמר באחרונה כי "בזק מעלה ומורידה מחירים בשוק התמסורת כרצונה ואין פיקוח על מחיריה בשוק זה. באמצעות השליטה שלה בשוק התמסורת היא שולטת באופן עקיף על שוק התקשורת כולו. בזק מונעת קישור בין המפעילים בשוק לבין החברות הבנות שלה".

סלקום מבקשת להפריד את שירותי התמסורת בבזק לחברה בת כחלק מההפרדה המבנית. בשוק התמסורת פועלות בזק, סלקום ומד-1, כשנתח השוק של בזק נאמד בכ-90%.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully