נסטלה מצמצמת נוכחות אסם בארץ: מעבירה הנה"ח לאירופה

שנתיים לאחר שענקית המזון נסטלה השתלטה על קבוצת אסם כשרכשה את מניות הציבור בה והביאה למחיקתה מהמסחר, כעת היא מצמצמת את הנהלת החשבונות שלה בישראל. מדובר במהלך שיתרחש ב-2019, ובמסגרתו יפוטרו כ-30 עובדים מתוך כ-50 עובדי המחלקה

  • נסטלה
  • אסם
שני מוזס
נסטלה (צילום: AP, Laurent Gillieron)

נסטלה תעביר את הנהלת החשבונות של אסם למרכז של נסטלה באירופה. שנתיים לאחר שענקית המזון העולמית נסטלה השתלטה על קבוצת אסם כשרכשה את מניות הציבור בה והביאה למחיקתה מהמסחר, כעת היא מצמצמת את הנהלת החשבונות שלה בישראל. מדובר במהלך במסגרתו יפוטרו כ-30 עובדים מתוך כ-50 עובדי המחלקה.

המהלך צפוי להתרחש ב-2019, במסגרתו הנהלת החשבונות של אסם תעבור למטה של נסטלה באוקראינה. זוהי הפעם הראשונה בה מתבצע מהלך של צמצום הנוכחות הפיזית של אסם בישראל לטובת פעילות באירופה.

הצעד הזה מתרחש על רקע חילופים בהנהלת החברה. בשבוע שעבר הודיעה קבוצת אסם כי איציק צאיג פורש מתפקיד המנכ"ל לאחר 7 שנים בתפקיד, ויוחלף על-ידי המשנה שלו ומנכ"ל חטיבת המזון, אבי בן-אסאייג.

אסם היא ספקית המזון השלישית בגודלה, שנתח השוק שלה צמח מ-9.2% ברבעון הראשון ב-2018 לנתח שוק של 9.4% השנה. סך המכירות של אסם גדל מ-801 מיליון שקל ברבעון הראשון ב-2017 לכ-856 מיליון שקל ב-2018.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully