פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   אלי גלמן פורש מתפקיד מנכ"ל אמדוקס; שוקי שפר יחליף אותו

   גלמן יפרוש מתפקידו באוקטובר. לשפר יש ניסיון של יותר מ-28 שנים בתעשיית התוכנה, 20 שנים מתוכם באמדוקס

   אלי גלמן, מנכ"ל אמדוקס (גלובס , צילום: תמר מצפי)
   מנכ"ל אמדוקס הפורש, אלי גלמן (צילום: תמר מצפי)

   אלי גלמן, נשיא ומנכ"ל חברת אמדוקס, הודיע אמש (ג') לדירקטוריון החברה על כוונתו לפרוש מהתפקיד בסוף שנת הכספים הנוכחית של החברה (30 בספטמבר 2018). זאת, במקביל לפרסום הדוחות הרבעוניים של אמדוקס. גלמן, שימשיך לכהן כדירקטור בחברה, יוחלף על ידי שוקי שפר, סמנכ"ל בכיר באמדוקס.

   לשוקי שפר תואר בוגר אוניברסיטה במדעי המחשב וניסיון של יותר מ-28 שנים בתעשיית התוכנה, כולל יותר מעשרים שנות ותק באמדוקס. החל משנת 1986 ועד לשנת 2009, כיהן שפר במספר תפקידים ניהוליים באמדוקס, כולל נשיא חטיבת השווקים המתעוררים.

   בשנים 2009-2013 כיהן שפר כמנכ"ל חברת ריטליקס ושב לאמדוקס במהלך 2013 על מנת להתמנות לתפקיד נשיא החטיבה העסקית. בשנת 2016 הורחבו תחומי אחריותו של שפר, כדי לכלול פיקוח על ארגון ה global delivery של אמדוקס.

   "לאחר שמונה שנים בתפקיד מנכ"ל אמדוקס, אני מרגיש בטוח כי עכשיו זה הרגע המתאים להעביר את רסן השלטון לעמיתי וחברי מזה זמן רב, שוקי", אמר גלמן. "עבדתי קרוב לשוקי במשך שנים רבות, כולל בתפקידי הקודם כיושב ראש ריטליקס, כאשר הוא כיהן אז כמנכ"ל. אני גאה שצפיתי בשוקי גדל ומתפתח כמנהל בכיר ומנהיג עסקי, ואני משוכנע כי הוא מוכשר באופן יוצא דופן לקחת את אמדוקס קדימה בזמן זה".