עזריאלי סיכמה את הרבעון השני ברווח נקי של 236 מיליון שקל

סכום זה מהווה ירידה דו-ספרתית ביחס לרווחיה ברבעון המקביל של 2017, אז נהנתה ענקית הנדל"ן המניב משיערוכים נרחבים לנכסיה. מציגה שיפור בפרמטרים התפעוליים המרכזיים

  • עזריאלי
אביב לוי
דנה עזריאלי (צילום: איל יצהר)

ענקית הנדל"ן המניב עזריאלי ממשיכה להציג תוצאות כספיות חזקות, והבוקר (ד') סיכמה את הרבעון השני של 2018 עם רווח נקי נאה של 236 מיליון שקל - צניחה של יותר מ-60% ביחס לרבעון המקביל ב-2017, אז רווחיה הגיעו לכ-640 מיליון שקל והושפעו באופן ניכר משיערוכים רחבי היקף שביצעה לנכסיה, בעיקר מגדל המשרדים שרונה שבמרכז תל-אביב. בעזריאלי מציינים כי בניטרול השפעות חד-פעמיות, הרווח הנקי הרבעוני עלה ב-4% ועמד על 214 מיליון שקל.

עוד בסיכום רבעוני עזריאלי מציגה שיפור בפרמטרים התפעוליים המרכזיים, עם עלייה של יותר מ-2% ברווח התפעולי הנקי (NOI) מנכסים זהים, שהגיע ל-348 מיליון שקל וקפיצה של 11% בפרמטר זה מכלל נכסיה, לרמה של 380 מיליון שקל, לצד צמיחה של 5% בתזרים המזומנים הנקי (FFO) מפעילות הנדל"ן המניב (בניטרול תחום הדיור המוגן), ל-268 מיליון שקל.

עזריאלי, המנוהלת על-ידי אייל חנקין ונמצאת בשליטת היו"ר דנה עזריאלי, מחזיקה ב-17 קניונים, 14 נכסי משרדים, 2 בתי דיור מוגן ו-7 נכסי משרדים בחו"ל, בשטחים בהיקף כולל של 1.15 מיליון מ"ר.

עוד באותו נושא

הבנק הבינלאומי הגיע ל-11.7% תשואה על ההון ברבעון השני

לכתבה המלאה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully