אלון גל מייעץ: כך תוכלי להשיג הכנסה נוספת דרך הטלפון

המאמן האישי מגיע לוואלה! עסקים: מדי שבוע מייעץ גל בתחומי חיים שמעסיקים את כולנו. הפעם: מאזינה שמנסה להגדיל את הכנסותיה ושוקלת לעבוד בשיוווק באינטרנט

אלון גל
שירות לקוחות (צילום: ShutterStock)

"כבר תקופה ארוכה שאני מעוניינת להגדיל את ההכנסות שלי אך כל הניסיונות שלי בנושא כשלו", כך סיפרה מאזינה למאמן האישי אלון גל בתוכניתו ברדיו 103FM. המאזינה ביקשה את עצתו: "מה עליי לעשות כדי ליצור לעצמי הכנסה נוספת בעבודה מהבית? המון שנים עבדתי בשירות לקוחות ובמקביל בחנתי את נושא השיווק הרב שכבתי. רבים מבעלי העסקים שבחנתי דורשים שאשקיע מכספי ברכישת מוצרים ולאחר מכן אשווק אותם. האם אתה ממליץ לי לבצע שיווק אינטרנטי שלא ידרוש ממני לרכוש את המוצרים מראש?"

"שיווק רב שכבתי הוא עסק לכל דבר במבנה הכנסות של פירמידה", הסביר גל. "חלק מהמודל העסקי הוא קניית מוצרים ומכירתם. ככל שנכנסים יותר ויותר אנשים לפירמידה מרווחים יותר. הרעיון הוא טוב במהותו אך אין לו סיכויי הצלחה. נהוג להציג את צורת העבודה הזו כהכנסה נוספת אך זה בולשיט. כדי להצליח בחיים צריך לעבוד קשה. יש אנשים מסוימים שנכנסו בזמן הנכון לפירמידה ספציפית והצליחו לעשות כסף לתקופה קצרה אך 99% לא מסוגלים לכך ונותרים ללא הכסף".

עוד באותו נושא

אלון גל מייעץ: כך תעבירו עסק משפחתי לדור הבא בצורה חלקה

לכתבה המלאה

לדבריו, "עלייך לזהות את מכסת הזמן שיש לך ולבחון את הכישורים שלך שאת יכולה לנצל אותם כדי להרוויח עוד כסף. יש לי ידידה טובה שיודעת לאפות והצליחה לייצר הכנסה נוספת של כ-3,000 שקל מיכולות האפייה שלה. היא מוכרת לשני בתי קפה בסביבתה עוגות וגם משווקת לעסקים פרטיים. אם עבדת בשירות לקוחות בעבר תוכלי לפנות למרכזי טלפונים ולהגדיר להם את זמני העבודה הפנויים לך והם יכולים להציע לך משרה קטנה. נסי אפילו לעבוד במכרזי מכירות שלעיתים ניתן להרוויח מהם אפילו יותר".

המאזינה ציינה שהייתה בעבר יחצ"נית של מקומות אך מאז שהפכה לאמא קשה לה להגיע לאירועי יחצ"נות. "יש היום בשוק כל כך הרבה פורטלים שהכנסת הידיעות מהבית הפכה לקלה מאוד", אמר גל. "את יכולה להקים לעצמך משרד יחצ"נות קטן בבית ולהתחיל עם שלושה לקוחות קטנים, לבחון מי עורך כל אתר מוביל בישראל ולבקש לשלוח ידיעות. תוכלי להתחיל לפרסם אותם בעמוד פייסבוק יעודי שתפתחי ובקבוצות רלוונטיות. תני לזה חודש-חודשיים של ניסיון. חלק בטח יתפוס וחלק לא. זה משהו שניתן לעשות במקביל לעבודה הקיימת ובמהלכה תוכלי לראות אם זה מתאים לך".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully