וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

"עמדה כספית" הוסבה לקרן "עמדה חיסכון שקלי"

כתב וואלה! עסקים

9.12.2002 / 7:56

דוד שוורץ, מנכ"ל "עמדה": "עם תחילת הרפורמה תוגדר הקרן כ"קרן חייבת"; הסיווג כ"חייבת" יפטור את הלקוח מהתמודדות עם דיווח למס הכנסה


"עמדה" ניהול קרנות נאמנות מקבוצת בנק מזרחי, הודיעה היום על הסבת קרן "עמדה כספית שקלים" לקרן "עמדה חיסכון שקלי". דוד שוורץ, מנכ"ל עמדה, אמר כי עם תחילת הרפורמה תוגדר הקרן כ"קרן חייבת". הסיווג כ"חייבת" יפטור את הלקוח מהתמודדות עם דיווח למס הכנסה.

בעמדה מציינים, כי מטרת השקת הקרן החדשה היא להגביר את תחושת הביטחון תוך הצפת ערך, באמצעות גילוי הפוטנציאל אשר היה טמון בהשקעות הקרן. בעמדה מוסיפים כי הקרן פרסמה שער עתידי מיועד אשר מגלם תשואה עתידית נטו לאחר מס של כ 30% למשך 3.3 שנים. (אינדיקציה על פי מחירי בורסה נוכחיים)

לדברי עמדה, הקרן מתאימה למשקיע לטווח ארוך המבקש לנצל את התשואות הגבוהות יחסית באגרות החוב השקליות וליהנות מתשואה צפויה ידועה מראש ויחד עם זאת לשמור על נזילות ההשקעה במידה ויחפוץ לממשה. כמו כן, מתאימה הקרן למשקיע לטווח קצר המאמין בירידת ריבית במשק ומעוניין ליהנות מרווחי ההון שינבעו מכך ולמשקיע הרוצה להימנע בכל מחיר מדיווח על השקעותיו למס הכנסה.

"עמדה" מקבוצת מזרחי מנהלת 23 קרנות נאמנות במגוון אפיקי השקעה. היקף הנכסים שבניהול עמדה עומד על כ-1.6 מיליארד שקל, והיא מחזיקה בנתח של מעל 4% משוק הקרנות הבנקאיות ובנתח של מעל כ-3.5% משוק הקרנות בכלל. בסיכום שנת 2001 הציגה "עמדה" גידול בשיעור של 63% בהיקף הנכסים.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully