רכילות עסקית: אנשי העסקים מקדמים את העתיד

וגם: כבוד לפרופסור אמנון שעשוע, סרט חדש לבמאי הישראלי-הוליוודי דני A, נאבקים באלימות נגד נשים ומי השיק אתר חדש המוקדש לבידור ישראלי

רונית מטיאס

משנים את העולם

רונן בר שלום ואייל מליס (צילום: אביב חופי)

תלמה בירו, מנכ"לית איגוד השיווק, וסיגלית הורן גלפרין, המשנה למנכ"ל, ארחו את הכנס השנתי של איגוד השיווק הישראלי 2019 שנושאו R&D של עולם השיווק - החידושים והטכנולוגיות ששינו וישנו את עולם השיווק. נושא שמעסיק חברות רבות בישראל ובעולם ושבשנה האחרונה הושקעו בו סכומי עתק במחקר, בפיתוח, ובהקמת חטיבות ייעודיות.

עוד בוואלה!

האם ניתן למנוע דום לב?

פרופ' מחמוד סולימאן, בי"ח רמב"ם
לכתבה המלאה
סיגלית הורן גלפרין, רוני סאתלרנד ותלמה בירו (צילום: אביב חופי)

הכנס קרא לעולם השיווק להבין מדוע מחקר ופיתוח טכנולוגי הוא הסיכוי היחיד להישאר בחיים, כי אם בעבר חשבו שרק החזקים שורדים, רק מותגים גדולים ומבוססים עם נתח שוק יציב, כיום זה כבר לא רק משחק של גודל, זה משחק של מהירות וחדשנות ולמידה אינסופית. המחקר והפיתוח הם המפתח לעתיד ואת העתיד עלינו ליצור במו ידינו.

אודליה ספרן ואווה מדזיבוש (צילום: רונית מטיאס)

שמעו ולמדו: אייל מליס, מנכ"ל תנובה; רונן בר-שלום, מנכ"ל כתר ישראל; עופר בלוך, מנכ"ל חברת החשמל; אבי שומר, מנכ"ל צומת ספרים, עמרי לוטן, מנכ"ל מפעל הפיס; עינת יוזנט-רביד, מנכ"לית אלטמן; נתי יעקבי, מנכ"ל יפעת בקרת פרסום; עמית משיח, מנכ"ל מקאן; אורי עיני ואמיר גיא, מנכ"לים משותפים באדלר; יוסי לובטון, מנכ"ל פובליסיס; בן מושכל, מנכ"ל באומן בר ריבנאי; דני נגל, מנכ"ל ג'נרל מילס; איש יחסי הציבור דני לוי; יניב פיינשניידר, סמנכ"ל שיווק נביעות; רונית רוזן, סמנכ"לית לקוחות גריי קונטנט אדלר חומסקי; עינת פורטוגלי, מנכ"לית מיניסו ישראל ובר אמיתי מנהלת תקשורת שיווקית; רורי סאתרלנד, יו"ר אוגילבי בריטניה; אווה מדזיבוז, מנכ"לית הרשות לקידום מעמד האישה ; היזמית צמרת פירסט; אילת קרסו, מנכ"לית ג'יני; גיל שגיב, סמנכ"ל שיווק AIG; רמי יהודיחה, מנכ"ל LEAD OGLIVY; עדי אופק, מנהלת מרכז הפיתוח מרצדס; אודליה ספרן, סמנכ"לית שיווק רדיו 102; מירי סיני, סמנכ"לית טרגט מרקט ניהול פרויקטים שהפיקה את הכנס.

דני לוי ויניב פיינשניידר (צילום: רונית מטיאס)
רונית רוזן, עינת פורטוגלי ובר אמיתי (צילום: רונית מטיאס)

מדען השנה

פרופ' אמנון שעשוע מקבל את הפרס (צילום: אינטל העולמית)

האגודה למדע וטכנולוגיית הדמיה הביעה את הוקרתה לפרופסור אמנון שעשוע, נשיא ומנכ"ל מובילאיי וסגן נשיא בכיר באינטל העולמית והעניקה לו את פרס מדען ההדמיה האלקטרונית של השנה. שעשוע קיבל את פרס מדען ההדמיה האלקטרונית של השנה מהאגודה מידי רדקה טזאור, מדען מחקר באינטל ויו"ר הנכנס של סימפוזיון IS&T השנתי. שעשוע קיבל את הפרס על "תרומתו המכריעה בתחום הראייה הממוחשבת ולמידת מכונה ועל קידום נהיגה אטונומית והתקני סיוע לבישים עבור כבדי ראייה". הפרס הוענק במהלך הסימפוזיון השנתי של IS&T שנערך בסן פרנסיסקו. פרופ' שעשוע גם נשא את ההרצאה המרכזית באירוע.


החיים בסרט

טדי שגיא ויעל נזרי (צילום: אור גפן)

המפיק-שחקן-במאי ישראלי-הוליוודי, דני A , ערך בצוותא בתל אביב הקרנה פרטית לסרטו החמישי MOB TOWN שיוקרן בארה"ב.

דני A ליאת ושלום מוליוב (צילום: אור גפן)

צפו ושתו יין יקב דלתון: בילי ואלכס הרוני, בעלי היקב; איש העסקים טדי שגיא וזוגתו יעל ניזרי; ליאת ושלום מוליוב, מבעלי קבוצת MGS; משה וגלי זילברשטיין, מבעלי KIDS KEDS .


ערב מחשמל

אבינעם כהן, אילנית גריוביץ' ברגר ופיני כהן (צילום: סטודיו אלד)

פיני כהן, מנכ"ל ברימאג, פתח בקניון עופר סירקין יריד מכירות ענק של מותגים בינלאומיים, ביניהם: קנווד, דה-לונגי, בייביליס, LG, כרומקס, הובר, בראון, גרץ, בקו ועוד. כהן אמר כי בתחילת פברואר תיפתח תערוכה שתחשוף את כל החידושים, המגמות והטרנדים של מוצרי החשמל ל-2019.

שלומי ברק, אילנית גריוביץ' ברגר, אבינועם כהן ופיני כהן (צילום: סטודיו אלד)

אבינועם כהן, סמנכ"ל השיווק, סיפר שנבדקת אפשרות שמרקו כרונו-נציג בכיר של חברת CANDY - יצרנית מותגי החשמל יגיע לתערוכה. אילנית גריוביץ'-ברגר מנכ"לית הקניון עשתה סיפתח ורכשה מקרר LG 4 דלתות ב-9,000 שקל.


לא לאלימות

עדן הופמן ושרון רוזנברג (צילום: רונית מטיאס)

ב"בית השמחות" בתל אביב נערך אירוע הזדהות עם המאבק באלימות נגד נשים שהובילו מגזין "לאשה" בשיתוף חברת הקוסמטיקה KB PURE ורדיו תל-אביב. באירוע הושק אתר ייעודי שמטרתו הקניית כלים לחינוך נגד אלימות. המוזמנות ענדו על היד סרט בד כתום המופץ בעולם ביוזמת ארגון הנשים של האו"ם ומסמל עתיד מזהיר וחופשי מאלימות נגד נשים ונערות.

מוטי רייפ ודניאלה בסל (צילום: רונית מטיאס)

את האירוע הנחתה השחקנית רונית יודקביץ', וקובי ברוך, מייסד KB PURE, הציג את תוכנית ההכשרה אותה עברו מאות קוסמטיקאיות החברה, במטרה לזהות סימנים המעידים כי ייתכן ומטופלת שלהן חווה אלימות והכוונתה לגורמים מקצועיים.

ירדן הראל ומירי מיכאלי (צילום: רונית מטיאס)

היו וענדו: מרים נופך מוזס, עורכת אחראית מגזין לאשה; דפנה לוסטיג ומיה דגן המגישות יחד תוכנית ברדיו תל-אביב, ומציבות עצמן בחזית המאבק נגד אלימות כלפי נשים ואימהות; יעל חולדאי, אשת ראש העיר; מגישות הטלוויזיה מירי מיכאלי ולירון וייצמן; אשת העסקים נורית דאבוש; גילה אשרת, יו"ר ויצ"ו ישראל; המפיק מוטי רייפ ויד ימינו דניאלה בסל; השחקנית אוולין הגואל; הילה ורני רהב, בעלי רהב תקשורת.

באירוע הוצב קיר עליו חתמו המוזמנות, כשכל חתימה מהווה תרומה שתועבר בשם "לאשה" לעמותת "ל.א. לאלימות נגד נשים".


יינות וליהנות

משה והניה נור, ליאורה בירנהק, רחלי ושמואל עטייה, ארז ואורית סיניבר (צילום: רונית מטיאס)

לרגל חגיגות 170 שנה ליקב הפרימיום 1848 נערך במלון סטאי ביפו אירוע שכלל השקה של יין ה-GRAND REZERVE מכירה פומבית של בקבוקים ממוספרים שהכנסותיה לבית השאנטי, ארוחה של השף יהודה עמר, טעימת יינות, והרצאה של השף אביב משה.

גלית פרבר, יהודה עטר וגלית שרבט (צילום: רונית מטיאס)

שתו ונהנו: יוסי שור, מבעלי היקב; רחלי ושמואל עטייה, מבעלי עטייה נכסים; ליאורה בירנהק, בעלת מפעל מנעמים; עו"ד אורית מור-סיניבר ובעלה פרופ' ארז סיניבר; הפעילות החברתיות גלית שרבט וגלית פרבר.


יופי אורגני

חזי חממה, עופר לוי, אורי בילט, דרור פאר, ניצה בילט, הרצליה אשכנזי, דני לוזון ואריק אנקור (צילום: יח"צ)

עו"ד אריק אנקור, מנכ"ל ובעלים משותף עם קבוצת בהרי בחברת Elemin Cosmetics, השיק במסעדת קלארו, את מותג הטיפוח The Organic Hemp Line - סדרת מוצרי טיפוח אורגנית, המבוססת על תמצית שמן הקנאביס, שתשווק ב-240 סניפי רשת סופר-פארם בפריסה ארצית. קנור אמר כי מדובר בסדרה ראשונה בעולם המציעה במוצר אחד 3 אלמנטים המבוקשים ביותר בעולם הקוסמטיקה: מוצרים אורגניים באחוזים מהגבוהים ביותר שקיימים בתעשייה, מאושרים ע"י Ecocert-cosmos, מרכיבים טבעיים ותמצית שמן קנאביס.

במשיקים: דני לוזון, משנה למנכ"ל סופר-פארם; הרצליה אשכנזי, מנהלת סחר ושיווק קוסמטיקה וחזי חממה, סגנה; עופר לוי, סמנכ"ל סחר ושיווק; ניצה בילט, מנכ"לית ובעלים לילית קוסמטיקס; אורי בילט, סמנכ"ל סחר ומכירות; איש העסקים דרור פאר-שותף עסקי במותג.


בידור ישראלי

דניאל, רינת ורוני כוזהינוף (צילום: רונית מטיאס)

במלון הרודס תל-אביב הושק האתר "ישראל בידור" שמובילים דוד סער, בעל עמוד אינסטגרם עם למעלה מרבע מיליון עוקבים ואחיו שלמה. האתר החדש ירכז את כל התכנים החמים והמעניינים בעולם הבידור בישראל.

דוד סער, מיכל צ'רבינסקי ושלמה סער (צילום: רונית מטיאס)

רשת הרהיטים הצעירהURBAN בבעלות משפחת איתני נתנה חסות לאירוע, ואבזרה את מתחם האירוע עם פריטי עיצוב מדליקים.

בבידוריים: רינת כוזהינוף, מבעלי פרויקט בראשית וילדיה מורן ודניאל; ח"כ אורן חזן; מיכל צ'רבינסקי מנהלת השיווק רשת URBAN ; השדרנית אופירה אסייג; מירי סער, האימא הגאה.


הדובדבן שבקצפת

גדי סוקניק וארבל שירן (צילום: מורג ביטון)

רשת "ניצת הדובדבן" פתחה במרכז "טופ דן" בתל אביב, את הסניף ה-5 של הרשת בת"א וה-41 בפריסה הארצית. ארבל שירן, מנכ"לית הרשת סיפר כי הסניף נפתח בהשקעה של כמיליון שקל. איש הטלוויזיה גדי סוקניק, פריק מוצרי בריאות וצמחונות, קפץ לטעום ושמע על העירכות הרשת לקראת ט"ו בשבט.


נקניקיות או לא להיות

יריב ברנור, טום אביב, אלי זוגלובק, יעל זוגלובק ועמי זוגלובק (צילום: סיון פרג')

אלי זוגלובק, יו"ר, מנכ"ל ודור שלישי למשפחת זוגלובק, השיק במתחם M&H את סדרת שרקוטרי - מוצרי בקר ואווז למעדניות תחת "ריינהולד'ס" - מותג הפרימיום של זוגלובק - שנה לאחר השקת הנקניקיות על בסיס מתכון של סבא ריינהולד זוגלובק, שהקים את החברה לפני מעל 80 שנה.

זוגלובק אמר כי הסדרה היא מחוות כבוד לסבא, שהיה חלוץ בפיתוח מוצרי בשר כשרים, והודה ליניב ברנור מהמיטמרקט שעזר להתאים אותם לטרנדים קולינריים. את ההשקה ילווה קמפיין בהובלת השף טום אביב.


משקיעים חברתיים

אסתר ברק לנדס, ססיל בליליוס, יוני הרן וויקטור חג'ג' (צילום: מקור רני רהב)

אירנה גורבף, מנהלת תחום וויסקי בחטיבת האלכוהול של טמפו, הכריזה על הסטארט-אפ 'Village-in-a-box' של היזמים יוני הרן וויקטור חג'ג' כנציג הישראלי בתחרות העולמית THE VENTURE של וויסקי שיבאס ריגאל שתתקיים בחודש מאי באמסטרדם. הפרס הצפוי כמיליון דולר, והוא נבחר על-ידי צוות שופטים שכלל יזמים ואנשי עסקים בכירים שנרתמו לפרויקט במטרה לקדם את תחום השקעות החברתיות בישראל.

ביניהן: אסתר ברק לנדס, מנכ"לית ומייסדת חממת Nielsen Innovate; ססיל בליליוס, מייסדת ושותפה-מנהלת קרן אימפקט פירסט להשקעות טכנולוגיות-חברתיות ועוד.


בחזרה לעתיד

ענת אנג'ל יונה ברטל ואודי אנג'ל (צילום: מקור שרית ארדיטי)

חברי חוג ידידי מרכז פרס לשלום ולחדשנות בהנהלת יונה ברטל התארחו לסיור במרכז החדשנות של מרכז פרס לשלום שהושק החודש. האורחים סיירו בין 4 קומות המרכז, כשבקומת הסטארטאפ חיכה להם איש העסקים רפי מהודר - ממציא הטפטפות, שם התנסו בטעימת מזון העתיד - מעדני חגבים.

היו והתחדשו: איש העסקים אודי אנג'ל וזוגתו ענת כרם; איש העסקים יואב איגרא וזוגתו ציפי זרקין; טלי ואבי אנגל, מבעלי מסעדת פאסטל.


מעורב נצרתי

ניר אדרי, רונן פלוט, גלעד אלמוג ורוחה אבקסיס (צילום: אסף לוי)

רונן פלוט, ראש עירית נצרת עלית; רוחה אבקסיס, מנכ"לית קניון עופר נצרת עלית; יאיר מלכה, גלעד אלמוג וניר אדרי - בעלי רשת ביגה, חגגו את פתיחת סניף הדגל הצפוני של רשת בתי הקפה BIGA שנפתח בהשקעה של 2.5 מיליון שקל במתחם הקניות עופר סנטר נצרת עלית עם הזכיין המקומי מאמון סארה. הסניף יפעל 7 ימים בשבוע.


בוקר פופולרי

אלרועי תורג'מן, אבי ביטון וירון אמיר (צילום: רונית מטיאס)

במסעדת "קפה פופולר" הפופולרית, הושקו על בראנץ' של השף אבי ביטון, דגמי המשקפיים של מותג היוקרה Phillip Plein, שימכרו בלעדית ברשת אופטיקנה סניף רמת אביב. אלרועי תורג'מן מנכ"ל הרשת וירון עמיר, סמנכ"ל השיווק, התנדבו לדגמן.


ערב בספוטניק

יאיר לוי ויזהר אפרתי (צילום: אמיר יעקובי)

יזהר אפרתי, מנכ"ל IBBLS, השיק בספוטניק בר את פרויקט Keep This Real שנוצר בהשראת Bulleit Whiskey, בין האמנים שלקחו בו חלק היו מעוז דהאן, עדי אולמנסקי, גיא פיטשון, אלכסנדר לחניש והצלם עידו איז'ק שתיעד.

באומנותיים: יאיר לוי סמנכ"ל שיווק IBBLS; עומרי רגב מנהל השיווק; אור קרפל, מנהלת תחום הוויסקי; ורני רונאל, מנכ"ל דה-פלוס.


אוכלים ומאדים

נלי תגר ועומר מילר (צילום: אור גפן)

דניאל אלפן, מנכ"ל חברת פיליפ מוריס, השיק במתחם האירועים שבע, את אייקוס 3, המוזמנים נהנו מארוחה של השף עומר מילר, הופעה של עברי לידר בשיתוף תומר מייזנר, ומוזיקה עם dj ג'ניה טרסול ושון דורון

שרון נהרי ודנה אביב (צילום: ניר פקין)

בין המוזמנים: נלי תגר; ארבל קינן עם החבר החדש עדן יעקבסון; און רפאלי; ברק שמיר; רועי סנדלר וחברתו אמה איתן; פאולינה אלברשטיין; סתיו סטרשקו; נטע ריבקין; עברי לידר; שירז טל; שרון זליקובסקי; תומר טליאס; איב קורשיא; אור כהן אכד; דורין סגול; לי אלון; קרן גולץ; יערה פלציג; ללי הס; ויקי מקריאניס; שון בלאייש; ליאור דיין ואשתו רוני זילבר, עדן סבן ואדם טל .

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully