פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   המניה ירדה בכ-18% - ושכרם של חמשת הבכירים בטבע הוכפל

   הכפלת עלות השכר נרשמה למרות התשואה השלילית של מניית טבע, שירדה בשנה שעברה 18.6% בבורסת ניו-יורק. עלות שכר המנכ"ל החדש קאר שולץ הסתכמה ב-32.5 מיליון דולר

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   קאר שולץ (צילום: יח"צ)

   חמשת מקבלי השכר הבכירים בחברת טבע קיבלו בשנה שעברה שכר בעלות כוללת של 55.9 מיליון דולר - כמעט פי שניים מעלות שכר של 28.8 מיליון דולר לחמשת העובדים הבכירים בחברה בשנת 2017. הכפלת עלות השכר נרשמה למרות התשואה השלילית של מניית טבע, שירדה בשנה שעברה 18.6% בבורסת ניו-יורק.

   קאר שולץ, מנכ"ל טבע, נהנה משכר בעלות של 32.5 מיליון דולר ב-2018, כולל 20 מיליון דולר מענק הצטרפות לטבע, 2 מיליון דולר שכר בסיס וכ-6 מיליון דולר תגמול מנייתי ועוד 3.8 מיליון דולר תגמול על בסיס ביצועים.

   מנהל הכספים מייקל מקללן קיבל שכר בעלות של 4.9 מיליון דולר, מתוכם 2.7 מיליון דולר תגמול מנייתי. מנהל התפעול קרלו די נוטריסטפני קיבל שכר בעלות של 7.2 מיליון דולר, מתוכם 4.7 מיליון דולר מנייתי. הפרון פרידריקסדוטר, מנהלת המו"פ, קיבלה שכר בעלות שנתית של 6 מיליון דולר, מתוכם 3.2 מיליון דולר מנייתי; ומארק סבג, מנהל משאבי האנוש של טבע, נהנה משכר בעלות של 5.2 מיליון דולר, מתוכם 3.1 מיליון דולר מנייתי.