פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   אמזון תקיים היום פגישות עם מוכרים ישראלים במשרדיה בתל אביב

   לאחר שבשבוע שעבר הודיעה ענקית הקמעונאות כי היא פותחת פעילות ישראלית, היום ייפגשו נציגיה עם מוכרים בתעשייה הישראלית במגדל עזריאלי שרונה ככל הידוע, מטרת הפגישות הן גיוס והרחבת מצבת המוכרים הישראלים שימכרו באמזון בישראל, והצגת מידע עבורם על אופן הפעילות

   אמזון (ShutterStock)
   אמזון (צילום: shutterstock)

   ענקית המסחר המקוון האמריקאית אמזון מסתערת על פעילות הסחר המקוון המקומית ופועלת להרחיב את מספר המוכרים שפועלים בישראל. כך, נציגים של אמזון יקיימו היום (ב') בשעות הצהריים פגישות עם מוכרים בתעשייה הישראלית במשרדי אמזון במגדל עזריאלי שרונה.

   ככל הידוע, מטרת הפגישות הן גיוס והרחבת מצבת המוכרים הישראלים שימכרו באמזון בישראל, והצגת מידע עבורם על אופן הפעילות. זאת במסגרת תכנית מקומית עליה הודיעה אמזון למוכרים ישראלים שפועלים באמזון בשבוע שעבר תחת השם local delivery.

   מי שעומד בראש ההיערכות הנוכחית הוא רולף א.קימאייר (Rolf A. Kimmeyer), מנהל המכירות הגלובלי של אמזון אירופה, ועמו נציג נוסף, סטפן זוטר (Stefan Zuther), מנהל בתכנית זירת המסחר הגלובלית שלה. בשבוע שעבר פנתה אמזון למוכרים ישראלים והודיעה להם על כך שמעתה יתאפשר למהם למכור סחורה בישראל באמצעות אמזון במשלוחים תוך 5 ימים.