פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   כל הפרטים החדשים על הכניסה של אמזון לישראל

   אמזון נפגשה היום בתל אביב עם ספקים ישראלים וחשפה בפניהם טפח ממודל הפעילות הצפוי. במרכז ההדרכות: לוחות הזמנים למשלוח. במהלך הפגישה נחשפו פרטים נוספים על הפעילות המתוכננת וכן שצוות ישראלי מנהל את הפעילות מברלין

   חבילות של אמזון (ShutterStock)
   חבילות של אמזון (צילום: ShutterStock )

   במפגש מצומצם שהתקיים היום (ב') בשעות אחר הצהריים במשרדי החברה בשרונה נפגשו נציגי אמזון עם ספקים וקמעונאיות מקומיות בתחום אופנת ההלבשה וההנעלה ומוצרי חשמל. ל"גלובס" נודע כי במפגש נכחו גם עובדים ישראלים שכבר יושבים בברלין כחלק מהפרויקט של פעילות בשוק הישראלי.

   עוד נודע כי בפגישה לקחו חלק כ-20 משתתפים מחברות ישראליות, חלקם כאלה שאינם פעילים היום באמזון, ובמהלכה נציגי ענקית הקמעונאות המקוונת הציגה להם את התכניות ולוחות הזמנים בנוגע לפעילות המקומית - לוקאל דליברי.

   במהלך הפגישה ניסו הנציגים לעניין את הספקים במכירה לישראל ולחו"ל. המסר המרכזי היה כי חשוב לעמוד בסטנדרטים של אמזון, בכל מה שנוגע לזמני המשלוח ולגבי שירות לקוחות.

   מי שעומד בראש ההיערכות הנוכחית הוא רולף א.קימאייר (Rolf A. Kimmeyer), מנהל המכירות הגלובלי של אמזון אירופה, ועמו נציג נוסף, סטפן זוטר (Stefan Zuther), מנהל בתכנית זירת המסחר הגלובלית שלה. בשבוע שעבר פנתה אמזון למוכרים ישראלים והודיעה להם על כך שמעתה יתאפשר למהם למכור סחורה בישראל באמצעות אמזון במשלוחים תוך 5 ימים.