פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הבשורה הגדולה שכל אוהבי הצילום חייבים לשמוע

   כדי שהתמונה לא תהיה רק טובה, אלא מעולה, אתם חייבים אביזר אחד חשוב - חצובה. סטודיולנד הביאה לישראל את החצובות של חברת ליאופוטו, שעשויות מקרבון והן קלות, חזקות ובמחירים נגישים משמעותית ביחס לאיכות הגבוהה והתמורה. הכירו 5 חצובות מתוך הקולקציה

   חצובות ליאופוטו (יח"צ , אוהד קב)
   בין אם זה לצילומי סטודיו, אדריכלות, נוף, אוכל, ספורט – אתם חייבים חצובה מעולה שתספק לכם את היציבות והזוויות הנכונות (צילום: אוהד קב)

   תתארו לכם שהתמקמתם לפני השקיעה במכתש רמון, השמש היורדת צובעת את הטבע המלכותי שמסביב בצבעי זהב וברונזה, ובזה אחר זה ניצתים הכוכבים. אתם ממקמים את המצלמה ומקווים ללכוד את הרגעים היפים האלה במלואם, לנפק תמונה מושלמת שבה הפרטים ברורים ויוצרים שלם שכולו התפעלות. תמונה צבעונית, חדה, עם ניגודיות מרשימה, וגם כמובן כזאת שתעביר את התחושה ואת היופי של אותן דקות קסומות. יש לכם ציוד סופר-איכותי, אבל אם לא תהיה לכם חצובה איכותית, יציבה, עמידה, עם יכולת לצלם מגובה 0 (פני הקרקע), התמונות יהיו מצוינות, אבל לא מעולות.

   חובבי צילום וצלמים מקצועיים סוחבים ציוד רב איתם. התיק עמוס בעדשות ומצלמות שונות, פילטרים ולפעמים גם רחפן. מדובר במשא רב ובמשקל כבד. יש אקססורי אחד שעליו כל הציוד נשען והוא זה שישפיע על מידת ההצלחה של הצילום - החצובה. בין אם זה לצילומי סטודיו, אדריכלות, נוף, אוכל, ספורט - אתם חייבים חצובה מעולה שתספק לכם את היציבות והזוויות הנכונות.

   חצובות ליאופוטו (יח"צ , אוהד קב)
   חלופה איכותית במחירים נגישים משמעותית. חצובה של ליאופוטו (צילום: אוהד קב)

   ישנם שני מותגים יוקרתיים שמייצרים חצובות באיכות גבוהה - Gitzo הצרפתית ו-RRS, אולם הן לא נגישות לכלל הצלמים . כעת סטודיולנד מביאה לישראל את החצובות של ליאופוטו - חלופה איכותית במחירים נגישים משמעותית וכשמשקללים תמורה לערך, החצובות האלו הן המובילות כיום בשוק. החצובות עשויות מכמה שכבות של קרבון, כך שהן חזקות מאוד, עמידות מפני רוחות וזרמי מים וקלות מאוד לנשיאה.

   חצובה של ליאופוטו (יח"צ , סטודיולנד)
   חצובה של ליאופוטו (צילום: סטודיולנד)

   "ניסיתי חצובה של ליאופוטו בתנאי אקלים יחסית נוחים", אומר הצלם אוהד קב, "החצובה הייתה קלה להפליא - פרט חשוב לצלם עם פריצת דיסק. היא מגיעה בתיק קטן ונוח במיוחד. הראש הכדורי מקל מאוד על השימוש והחצובה עצמה יכול לשאת עד כ-8 קילו משקל. החיבור של הטלפון עוזר מאוד כשרוצים לעשות קצת צילומי מאחורי הקלעים ואין ידיים פנויות, או טיים לפס תוך כדי עבודה משוחררת עם המצלמה".

   חצובות ליאופוטו (יח"צ , אוהד קב)
   קלה, נוחה, עמידה ויציבה. חצובה של ליאופוטו (צילום: אוהד קב)

   כמו כן חשוב לציין שלאופוטו התחילו לייצר חצובות לצלמי וידיאו ולפי הצצה בסטודיולנד גילנו כי המחירים מאוד אטרקטיביים. בנוסף ליאופוטו מציעים מגוון רחב של פלטות, ראשי פנורמה, בסיסי L (לתמונות אנכיות ואופקיות) ופלטות לצילומי מאקרו. אם זה לא הספיק אז גילנו שיש גם עזרים שמאפשרים לנו לחבר תוספות למייצבים חשמליים ולחצובות ככלל, כגון MAGIC ARM.

   הנה חמש חצובות מעולות של ליאופוטו, קלות וחזקות, שיכולות להפוך את הצילומים הבאים שלכם לטובים ביותר שצילמתם:

   חצובה של ליאופוטו (יח"צ , סטודיולנד)
   חצובה של לאיופוטו (צילום: סטודיולנד)

   חצובת Leofoto LN-324CH + NB-46 לאופוטו

   חצובת קרבון חזקה במיוחד. מתאימה במיוחד לצלמי טבע, שלרוב מחזיקים בעדשות כבדות.

   משקל נשיאה מקסימלי: 25 ק"ג
   משקל עצמי: 2.8 ק"ג
   גובה מקסימלי: 163.1 ס"מ
   אורך מקופל: 57 ס"מ

   חצובה של ליאופוטו (יח"צ)
   ליאופוטו מציעים מגוון רחב של פלטות, ראשי פנורמה, בסיסי L (לתמונות אנכיות ואופקיות) ופלטות לצילומי מאקרו. חצובה של ליאופוטו (צילום: יח"צ)

   חצובת Leofoto LN-284CH + NB-40 לאופוטו

   חצובה עמידה ומושלמת לצילום טבע ונוף.

   משקל נשיאה מקסימלי: 15 ק"ג
   משקל עצמי: 1.8 ק"ג
   גובה מקסימלי: 155 ס"מ
   אורך מקופל: 56.7 ס"מ

   חצובת Leofoto LS-283CM + LH-30 לאופוטו

   חצובה קומפקטית שמושלמת לנסיעות וטיולים בארץ ובחו"ל. נכנסת בקלות לכל תיק גב ואינה תופסת מקום.

   משקל נשיאה מקסימלי: 15 ק"ג
   משקל עצמי: 1.19 ק"ג
   גובה מקסימלי: 69 ס"מ
   אורך מקופל: 39 ס"מ

   חצובה כולל ראש Leofoto LS-254C+LH30 לאופוטו

   משקל נשיאה מקסימלי: 8 ק"ג
   משקל עצמי: 1.24 ק"ג
   גובה מקסימלי: 157.5 ס"מ
   אורך מקופל: 52 ס"מ

   חצובת LeofotoVT-20+LF-75 לאופוטו

   חצובת וידאו ברמה גבוהה.

   משקל נשיאה מקסימלי: 4 ק"ג
   משקל עצמי: 3.16 ק"ג
   גובה מקסימלי: 180 ס"מ
   אורך מקופל: 88 ס"מ

   חובבי צילום וצלמים מקצועיים יכולים להתרשם מאיכות החצובות של ליאפוטו רק בדרך אחת: לבוא ולנסות אותן. אין תחליף להתנסות קצרה במוצר כדי להבין את יתרונותיו הרבים וסטודיולנד מזמינה אתכם להגיע ולחוות את החצובות מקרוב.