רכילות עסקית: מי הגיע לקדם את משפיעני הרשת?

וגם: המסורגר נפגש עם ביסלי ב-Black, עושים כבוד ליהלומנים בישראל, סניף קונספט חדש של טולמנ'ס דו ופותחים את השנה האולימפית לקראת טוקיו 2020

רונית מטיאס
31/07/2019

המשפיענים

חזי חממה וערן קראוס. שוקה כהן
חזי חממה וערן קראוס(צילום: שוקה כהן)

אורן רווח, יו"ר קבוצת החברות אסתי לאודר בישראל, השיק את מרכז המשפיענים שהוקם בהשראת מאי גורפינקל-עמישי ז"ל, שנפטרה בגיל 15 לאחר מאבק ממושך במחלת הסרטן. מרכז המשפיענים שנפתח במרכז ההדרכה של אסתי לאודר ברמת החייל, הוא הראשון מסוגו בישראל ובעולם, ונועד לקדם יוצרי תוכן ברשת, להעניק להם, כולל בני-נוער ועובדי קבוצת החברות אסתי לאודר, כלים מקצועיים וחדשניים להצלחה בעולם הדיגיטלי, כדי שיוכלו ללמוד ולהתפתח בעולם הדיגיטל ולהפוך בעצמם למשפיעני רשת.

אורן רווח, ענת עמישי וגולן גורפינקל הוריה של מאי זל(צילום: שוקה כהן)

רווח סיפר כי מאי אמרה שיופי יציל את העולם וסיפר שהכל התחיל כשביקשו ממנו לבקר את מאי שאוהבת איפור. "ראיתי מלאך, כשאמרו לי שהיא לא הולכת לבית ספר, החלטתי לקחת אותה לעבוד בחברה למרות שכולם הרימו גבה, היא חשבה שאנחנו עוזרים לה אבל היא עזרה לנו, היא הפכה למשפיענית. כשהחלה לעבוד בחברה הכוח שנתנה להתמודד עם המחלה העצים את כולם בחברה.

טוב לדעת (מקודם)

הפתרון לכאב הברכיים קרוב מתמיד - בזכות טכנולוגיה בנעל

מוגש מטעם אפוסתרפיה
בני ארד ויפית גרינברג(צילום: שוקה כהן)

היו והתרגשו: הוריה של מאי, השף גולן גורפינקל וענת עמישי; דני לוזון, משנה למנכ"ל סופרפארם; משה רוזנבלום, מנכ"ל קניוני עזריאלי; חזי חממה, משנה למנכ"לית סחר בסופרפארם; יפית גרינברג, מבעלי סטימצקי ובעלה ד"ר בני ארד; ערן קראוס, מנכ"ל קליניק ישראל; אלי גיספאן, מנכ"ל MAC ישראל; דר ביליגהאן איידיון, יועץ בכיר במשרד הבריאות הטורקי וראש מחלקת ניתוחי פלסטיקה בבית חולים באיסטנבול.

ביליגהאן איידיון, אורן רווח, רינת נחום(צילום: huawei)

יקירי היהלומים

יעקב קטן יורם דבש וקובי קורן(צילום: 3 צלמים)

התאחדות תעשייני היהלומים בישראל העניקה את תואר יקיר תעשיית היהלומים ל-12 נבחרים מקרב בכירי התעשייה, באירוע בתיאטרון היהלום בר"ג. השר אלי כהן בירך ואמר כי ענף היהלומים בישראל נהנה ממוניטין בינלאומי ומהווה מרכיב חשוב בייצוא של מדינת ישראל. יורם דבש, נשיא בורסת היהלומים הודה לאבות המייסדים שהם יקירי תעשיית היהלומים. קובי קורן, נשיא התאחדות תעשייני היהלומים בישראל, אמר כי עד היום זכו להעניק את התואר למעלה מ-170 מאנשי תעשיית היהלומים בישראל.

בנוכחים: אופיר מורד, משנה למנכ"ל בנק מזרחי-טפחות; כרמל שאמה-הכהן, ראש עיריית רמת-גן; יורם דבש, נשיא בורסת היהלומים; קובי קורן, נשיא התאחדות היהלומים; יעקב קטן, יו"ר הוועדה המארגנת; בועז בודבסקי, יו"ר הדירקטוריון.


בלאק איז באק

שולי אדרי וצחי בוקששתר(צילום: איציק בירן)

במסעדת BLACK בסינמה סיטי, נערכה אמש ארוחת-ערב לרגל שיתוף פעולה בין ביסלי ורשת המסעדות BlacK, במסגרתו הושקו שני טעמי ביסלי חדשים במהדורה מיוחדת, ומנות מיוחדות שיוגשו בסניפי Black בשילוב ביסלי. במסגרת השת"פ המחודש, משיקה אסם שני טעמים למותג ביסלי בהשראת מנות הדגל של הרשת-ביסלי בלאק בורגר T-REX -חטיף חיטה בצורת המבורגר ואח של ביסלי CRUNCHY STICKS-חטיף מקלות תירס בצורת צ'יפס ללא גלוטן.

זהבה מרטנוביץ וצחי בוקששתר(צילום: איציק בירן)

השף צחי בוקששתר, מבעלי רשת מסעדות Black הגיש שתי מנות מיוחדות בשילוב ביסלי, המבורגר עם שבבי ביסלי-"קראנצ' ביסלי בורגר" וכנפיים לוהטות בציפוי שבבי ביסלי-"ביסלי ווינגז", ואמר כי כיף גדול עבורו לחבר שני סמלים ישראליים שצמחו בשנות ה-2000, וסיפר על עבודת התחקיר שאסם עשו במסגרת השת"פ.

גלית מילוא מנהלת פעילות החטיפים באסם אמרה כי שיתוף הפעולה הראשון עם רשת Black זכה להצלחה ולכן הוחלט לשחזר את ההצלחה עם ביסלי ומנות הדגל של Black, כשהפעם שילבו גם את "אח של ביסלי".


טולמנס דוט

מיקי ברקוביץ משה אדרי, שוקי שוורץ, שירלי שוורץ קאופמן(צילום: מקור כלנית סגל)

שוקי שוורץ, מבעלי רשת טולמנ'ס; שירלי שוורץ-קאופמן, סמנכ"לית שיווק ופיתוח עסקי, ולירון שוורץ-גילת, סמנכ"לית עיצוב, השיקו את סניף הקונספט החדש של טולמנ'ס דוט - האחות הצעירה של טולמנ'ס. אולם התצוגה החדש מתפרש על פני שתי קומות ומשתרע על כ-1000 מ"ר, כולל קומת גלריה "The Loft" המהווה הצצה לדירה לדוגמא. המוזמנים נהנו מפיצות, פירות, ירקות .

דורון ספיר, שוקי שוורץ, בני מורן(צילום: אופיר סקופ)

במשיקים: גבי רוטר, מנכ"ל משותף קבוצת קסטרו; ד"ר רון וקסלר, מנכ"ל קבוצת ישראכרט; משה אדרי, בעל השליטה ברשת סינמה סיטי; צביקה גיור, מנכ"ל ומבעלי ניופאן ומבעלי רשת טולמנ'ס; עו"ד יורם טורבוביץ; עו"ד שמעון מזרחי, יו"ר ובעלים מכבי תל-אביב; מיכה אבני, מייסד ומנכ"ל קבוצת פנינסולה; עמוס אפל, מבעלי רביבה וסיליה; שמואל פרנקל, מנכ"ל אפסילון; דורון ספיר, מנכ"ל מגדל הפורש; אמיר חייק, נשיא התאחדות המלונות; אייל חומסקי, מבעלי פרסום אדלר חומסקי ורשבסקי; רונן בראל, יו"ר ארנסט אנד יאנג; רביב ברוקמייר, מנכ"ל גולף; אריאל פינטו, מנכ"ל מרצדס; לימור אבידור, המשנה למנכ"ל מבטח שמיר; ורד גרינבוים, מנכ"לית אגודת ידידי בי"ח' שיבא ואילן גרינבוים, נשיא ישראלינק.


המבורגר יצרתי

יעל הר אבן, ישראלה שטיר ואהובה תורג'מן(צילום: רפי דלויה)

לרגל חגיגות 15 שנים למנה האייקונית ה-"ארטבורגר", הושק במסעדת מוזס, שיתוף פעולה ייחודי בין רשת MOSES לבין השף יובל בן-נריה, מבעלי מסעדת טאיזו ו YA-PAN, שיצר 3 ארט-בורגרים ייחודיים ויצירתיים, כל אחת מהמנות שיצר בן-נריה, תוצע ללקוחות מוזס למשך כחודש ימים בלבד וניתן יהיה להשיגה בכל מסעדות הרשת ברחבי הארץ.

אנה ארונוב , יובל בן נריה, מיכל אנסקי, אהובה תורג'מן(צילום: רפי דלויה)

בטועמים הראשונים: אהובה תורג'מן, מנכ"לית ומבעלי קבוצת BBB , יעל הר-אבן, המשנה למנכ"ל ושרון שפירא, סמנכ"ל השיווק; מורן פלשנר, סמנכ"לית רשת מוזס; גל אביב מנכ"ל "בלנדר"; ישראלה שטיר, נשיאת קבוצת שטיר.


החצוף האהוב

זיו אברהם, שראל דניר(צילום: גילי שילה)

זיו אברהם, מנהל סוכנויות פרסום ב-GOOGLE, הגיע למשרדי חברת התוכן PEACH על-מנת להעניק לשראל דניר, סמנכ"ל הפיתוח העסקי, פסלון על הקמפיין הנצפה ביותר ביוטיוב-הקליפ "חצוף" עם נעה קירל, שהגיע לראש מדד הפרסומות של יוטיוב מבין עשרות הפרסומות שעלו במקביל. הקמפיין זכה למיליון צפיות בפחות מ-48 שעות והיה האהוב ביותר מבין עשרות הפרסומות שעלו במקביל. קירל היא שגרירת נבחרת we are Samsung, במסגרת הקליפ שולבו באופן אורגני שימוש בסמארטפונים מסדרת A של סמסונג.


במטבח של לילי

ערן יסעור, מינה סליגמן, אתי עמיעד, אייל נאור(צילום: מורן מיטלקה)

אתי עמיעד וערן יסעור מארגון Superbrands Israel אירחו ב-"לילי-מטבח שף", מפגש בסדרת מועדון ה-CMO, במסגרתו סמנכ"לי השיווק של מותגי העל של ישראל, נפגשים לנטוורקינג, שיתופי פעולה עסקיים ודיונים מקצועיים. מינה סליגמן, סמנכ"לית השיווק של MAX, הרצתה על המיתוג המחודש של לאומי קארד כ-MAX וסיפרה על האסטרטגיה מאחורי הקלעים של מהלך ההשקה המחודש, שיתפה בהתלבטויות, וקיבלה עצות מהקולגות שלה שחלקם התמודדו בעבר עם סוגיות שיווקיות ומקצועיות דומות.

השתתפו: משה בטיטו, סמנכ"ל שיווק אלקטרה מיזוג אוויר; טל אקרמן, סמנכ"לית שיווק קבוצת "קפה קפה"; דרור ריזנברג, מנהל שיווק בינלאומי של תדיראן; יעל פודולסקי, סמנכ"לית שיווק סוגת.


חגיגה בבורסה

נתי זיו, שלומי לוין, ניצן הורוביץ ודורית ויינברן(צילום: רפי דלויה)

חברת איילמינם, יבואנית משטחי LAMINAM איטליה, השיקה את אולם התצוגה הראשון במתחם הבורסה. לכבוד החגיגה, נחתו בישראל נציגי החברה הבינלאומית ובראשם אלברטו סלמי המכהן למעלה מעשור כמנכ"ל המותג. האולם החדש מצטרף למאות נקודות מכירה קיימות הפרושות במעל ל-50 מדינות בעולם ביניהן סין, קנדה, רוסיה ומדינות אירופה. המותג אמון על פרויקטים בולטים בארץ ובעולם שהגדולים שבהם מבוצעים בימים אלה ממש בבייג'ינג שתארח את האולימפיאדה בקיץ הבא.

היו והתרשמו: אדריכלים ומעצבי פנים ביניהם: ניצן הורוביץ, מיכל קסל שעיצבה את האולם החדש, דורית ויינברן, ליאת הראל ,שריתה ורון פלד, הנדסאי האדריכלות נתי זיו, יניב ואריק גטניו ועוד.


יש עתיד?

יעל פאינרו, אייב פלד, אסתי זקהיים(צילום: ארי סירוטה)

ד"ר אייב פלד, יו"ר חברת Synamedia , ארח במשרדי Ernst & Young במידטאון תל-אביב מפגש בנושא "תעשיית הוידאו והטלויזיה-יש עתיד?", פלד, משפיען גלובלי בתעשייה וחתן פרס מפעל חיים בתחום טלוויזיה דיגיטלית מ-Digital TV Europe, חלק מניסיונו הבינלאומי במודלים ומנועי צמיחה חדשים לתעשיית הווידאו והטלוויזיה בעידן שידורי אינטרנט שיוצרים הזדמנויות ואתגרים ובראשם איך מגנים על תוכן מקורי מפני פיראטיות, אחת ההתמחויות של Synamedia ומרכז הפיתוח הישראלי שלה בירושלים.

במאזינים: יעל פאינרו, מנהלת סינמדיה ישראל וסגנית נשיא בכירה לפיתוח תאגידי ומסחרי; שחר ברקן, מנכ"ל סלקום; אסתי זקהיים, יו"ר שח"ם ואורי רשטיק המנכ"ל; איציק אליקים, סמנכ"ל טכנולוגיות ב-YES; אשר ביטון, יו"ר מועצת הכבלים והלווין ועו"ד איתמר חרמון היועץ המשפטי של המועצה; ליאורה ניר, מנכ"לית Dori TLV בקבוצת דורי מדיה; שרון זלבסקי, שותפה ב-EY; אביגיל גוטמן, מנהלת תחום מודיעין ולוחמה בפיראטיות בסינמדיה.


גולשים על הגלים

אנדי לינדנאוור ודני רופ(צילום: מקור יפה אפרתי)

אנדי לינדנאוור, בכיר מרשת CBS ארה"ב וחבר קרוב של דני רופ, ביקר בישראל וקפץ עם רופ לביקור במתחם מול החוף וילג' בחדרה, שם התנסה לראשונה בחייו בגלישה בבריכת גלישת גלים.


אמנות לילדים

רחל עטייה, ספיר וייס והתאומות אלמה ואריאל(צילום: אגף החינוך במוזיאון תל אביב)

במוזיאון תל-אביב לאמנות, נערכה פתיחה של המרכז החוויתי למשפחה ע"ש יונס וסוראיה נזריאן. המוזמנים וילדיהם, נהנו מקוקטייל ופעילויות חוויתיות, במרכז מוצגות תערוכות החדשות "שחר (פרדי) כסלו: משחקים 2019-2013" ולצדה "טנַגְרְםָ: צורות מורכבות" שכוללת את מיצב הג'ימבורי "צל חם" של כסלו, שנוצר כמחווה לאנדרטת הנגב האיקונית של דני קרוון.

באירוע נחשפה מחדש עבודתו של מיכה אולמן "מראה", שבנויה בעומק של 1.5 מטר ומוצבת מתחת לפני האדמה במתחם מ-1980, שכוסתה ברבות השנים, ומוצגת שוב בעקבות השיפוצים.

נחשפו ראשונים: רחל עטייה עם כלתה ספיר וייס והתאומות אלמה ואריאל; הטלוויזיוניים רוני קובן ודרור גלוברמן וילדיהם.


השיבה לתיאטרון

דוד ומיכל פורר(צילום: אביב חופי)

רן גואטה, מנכ"ל התיאטרון הקאמרי, ומיכל פורר, יו"ר אגודת ידידי התיאטרון, אירחו את חברי אגודת הידידים בהצגה "השיבה". ההצגה מבוססת על סיפורי כתות מהארץ ומהעולם ושל יהודית הרמן שהייתה אחת מנשותיו של גואל.

היו ונהנו: עו"הד ששי גז , אלי זהר ועדני רז; ענת ושמואל פרנקל, דני וג'ניס גילרמן , מירה צבילנגר אסתי, הרטמן ליאורה עופר, איריס ואבי נשר.


חגיגה אולימפית

מולי אפשטיין, אסתר רוט שחמורוב, אסי זיגדון וגילי לוסטיג(צילום: יח"צ)

לרגל פתיחת השנה האולימפית, שצוינה בארץ ובעולם, השיק הוועד האולימפי בישראל את "בדרך לטוקיו 2020"- שיתוף פעולה רדיופוני חדש עם "מהות החיים"-התחנה האינטרנטית שיזמה והקימה אשת העסקים והפילנתרופית שרי אריסון. גילי לוסטיג, מנכ"ל הוועד האולימפי בישראל, סיפר על הכנות המשלחת הישראלית והעלה את רף הציפיות מהספורטאים הישראלים.


חגיגה טבעונית

ארבל שירן ודן שורר(צילום: יח"צ)

דן שורר מבעלי The Nuts Chef ; עמרי סיבול, שף מסעדת משק ברזילי; ארבל שירן, מנכ"ל רשת ניצת הדובדבן ואדית לייבוביץ-אשכנזי-מנהלת הרכש, השיקו את מותג גבינות הפרימיום הטבעוניות The Nuts Chef על בראנץ' בשיתוף מסעדת משק ברזילי. שורר סיפר כי המטרה שלו היא לייצר תחליף איכותי טבעוני לגבינות מובחרות, כשהשאיפה היא ליצור מעדנים ברמה גבוהה מבחינה קולינרית.


בקטנה

+ דורון בר-נתן, מנכ"ל Philips Medical Systems Technologies, מרכז הפיתוח והייצור של פיליפס בישראל, אירח משלחת של 10 נציגים בכירים של ממשלת אתיופיה באתר החברה בחיפה ואת מייסדי JerWay, שהוקמה על-ידי ישראלים יוצאי אתיופיה. המשלחת סיירה באתר הייצור והפיתוח של פיליפס ונחשפה לטכנולוגיות הבריאות המתקדמות והחדשניות של החברה, המסייעות לשפר את חיי 2.2 מיליארד איש בעולם.

+אדמינס בגדונס, שגריר ליטא בישראל, העניק את אות הכבוד "הכוכב הדיפלומטי", לעמוס ערן, קונסול כבוד של ליטא בישראל, על תרומתו הייחודית לחיזוק היחסים בין ליטא וישראל, בתחום המדיני, כלכלי ותרבותי.

+ חברת עמידר החדשה ועמותת "מאיר פנים" חברו למיזם קהילתי שכלל הכנת ערכות הצטיידות לספסל לימודים עבור ילדי הדיור הציבורי העולים לכיתה א'. עובדי המחוז הצפוני של החברה ועובדי עמותת "מאיר פנים" ארזו 1,200 ערכות הצטיידות לספסל לימודים. שרת הבינוי והשיכון ד"ר יפעת שאשא ביטון קפצה לבקר את העוסקים במלאכה וקיבלה סקירה משאול גליקסברג מנכ"ל עמידר.

+ כ-30 רכבי ספורט יוקרתיים של קבוצת חובבי ספורט מוטורי-קבוצת ''ערב ראן'', הגיעו למתחם ''המרכז הרפואי לגליל'' בנהריה לשמח את המטופלים והמאושפזים במרכז הרפואי. רכבי הפרארי, למבורגיני, פורשה, מרצדס, קורבט ודודג' ויפר, הפכו לאטרקציה בקרב המטופלים ובני משפחותיהם. ד''ר מסעד ברהום מנהל המרכז הרפואי התרגש מהמחווה, וציין שמזמן לא ראה כל-כך הרבה מטופלים מחייכים, מאושרים, ואין ספק שפעילות שכזו מעודדת החלמה.

+ שלום אשכנזי, מנכ"ל מלון קיבוץ לביא, אירח כ-50 ילדים חולי דיאליזה מעמותת "תקוה ומרפא", חלקם לפני השתלות כליה וחלקם בתקופת ההחלמה לאחר השתלות כליה, ליום כייף מפנק. אשכנזי תרם לפני כשנתיים כליה לחולה אנונימי-העניק לעצמו מתנת יום הולדת לגיל 40.

+ רוברט אנטוקול, מנכ"ל חברת המשחקים הבינלאומית פלייטיקה, הזמין את הורי העובדים להכיר את מקום העבודה של ילדיהם, אנטוקול ציין כי בעבר היה פשוט יותר להסביר להורים, מה משלח ידם של ילדיהם ותחום עיסוקם, כי כיום בעידן הטכנולוגיה המתפתחת במהירות שיא לצד פער הדורות, קיים קושי להסביר. ההורים נהנו מארוחת-ערב, סיירו במשרדים, והציצו לעמדות העבודה של ילדיהם.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully