וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

שתיים מחברות השמת הבכירים הגדולות בישראל מתמזגות

עינב בן יהודה

1.1.2003 / 12:07

החברות "עמדה" ו"בגישה שונה", ימוזגו לקבוצה שתיקרא עמדה; תעסיק כ-60 עובדים ומתכוונת לקלוט עובדים נוספים


החברות "עמדה" ו"בגישה שונה", הפועלות בתחום השמת בכירים, מתמזגות. החברה הממוזגת תיקרא קבוצת עמדה, ובראשה יעמדו נורית ברמן ושוש אורון, הבעלים של שתי החברות. אפי טנדלר יכהן כמנכ"ל הקבוצה.

על לקוחות הקבוצה נמנות רבות מחברות מדד תל אביב 100, קרנות הון סיכון, חברות היי-טק וגופים אחרים בתחומי הפיננסים, התעשייה, המסחר והשירותים.

בנוסף לפעילות בתחום השמת בכירים, מלווה הקבוצה תהליכי שינוי בהם הטמעת מיזוגים, בניית הנהלות, תהליכי פיטורים ורה-ארגון. בגישה שונה מייצגת בישראל את חברת ITP WorldWide, העוסקת באיתור מנהלים בעולם. עמדה מייצגת בארץ את הגופים הבינלאומיים בתחומי משאבי אנוש DBM ו-Intersearch.

"המיזוג הוא חלק ממהלך אסטרטגי שנועד להרחיב ולהעמיק את שירותי האבחון, ההשמה וליווי תהליכי השינוי בארגון, ולהגדיל את הגמישות ביצירת מענה ללקוחות", אומרות שוש אורון ונורית ברמן. "יש לנו החוסן והיכולת לבנות תשתיות ולהיערך להתאוששות המשק, דווקא בתקופת משבר כלכלי. זוהי ההזדמנות הגדולה הטמונה בתקופה כזו".

מהקבוצה, שתעסיק עם השלמת המיזוג כ-60 עובדים, נמסר כי אין כוונה לערוך צמצום במספר המועסקים. "אנחנו נמצאים בראשיתו של תהליך צמיחה, ובכוונתנו לגייס באופן הדרגתי עובדים נוספים לפעילויות השונות של החברה", אומרות אורון וברמן.

קבוצת עמדה תמשיך לפעול ממשרדיה הקיימים בהרצליה, רמת השרון וניו יורק.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully