וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בזק בינלאומי מעלה קמפיין טלויזיוני בהיקף של מיליון שקל

כתב וואלה! עסקים

7.1.2003 / 11:10

משיקה חבילת אינטרנט מהיר במחיר של 55 שקלים; הקמפיין שהוכן באמצעות אדלר חומסקי & ורשבסקי ישודר כשלושה שבועות

בזק בינלאומי מעלה קמפיין טלוויזיוני להשקת חבילה חדשה באינטרנט המהיר במחיר של 55 שקלים לכל החיים. משרד הפרסום אדלר חומסקי & ורשבסקי הכין את הקמפיין אשר ישודר בטלויזיה כשלושה שבועות. עלות הקמפיין כמיליון שקלים. הוספת החבילה החדשה יוצרת מדרג הגיוני ללקוח אשר מבקש להתנסות בטכנולוגיות הקיימות בשוק האינטרנט המהיר, ומאפשרת כניסה הדרגתית ומבוקרת לאינטרנט המהיר.

המהלך נשען על מחקר עומק שערכה החברה באמצעות חברת "מותגים". מחקר זה בדק את המגמות בשוק, דרישות הלקוח, תפיסות המחיר וכוונות ההתחברות העתידיות של הציבור. כתוצאה ממחקר זה הוסיפה החברה למגוון החבילות ללקוח שתי חבילות אינטרנט חדשות: חבילת 256k בכבלים וחבילת 196k בטכנולוגית ADSL .

רמי חזן, סמנכ"ל ומנהל חטיבת הלקוחות הפרטיים בבזק בינלאומי, אמר היום כי המהלך החדש מהווה קפיצת מדרגה בשוק, בשל הפשטות שהוא מעניק ללקוח אשר מתלבט באשר להצטרפות למעגל גולשי האינטרנט המהיר. "כמובילי השוק, אחת המשימות העיקריות שבזק בינלאומי נטלה על עצמה היא לייעץ ולעזור ללקוח שמתלבט אם להצטרף לאינטרנט המהיר, ובאיזו טכנולוגיה עליו לעשות זאת. המדרג החדש, התעריפים ההדרגתיים והתעריפים האטרקטיביים, יקלו על כל אחד את תהליך ההצטרפות והבחירה בטכנולוגיה", אמר חזן.

אראלה כרסנטי, מנהלת השיווק ללקוחות פרטיים בבזק בינלאומי, הוסיפה כי במחקר השוק נצפתה לראשונה המגמה של מצטרפים חדשים אשר 'מדלגים' על שלב האינטרנט הרגיל ומצטרפים ישירות לשירותי האינטרנט המהיר.

בבזק בינלאומי@net מנויים כיום כ-85,000 גולשי אינטרנט מהיר, חלקה של בזק בינלאומי בשוק נאמד בלמעלה מ-40%.

קרדיטים:
דודי ברמן - מנהל לקוחות; נועם ליזרוביץ - סופרויזר; רויטל זומר - תקציבאית; אורי לברון - מנהל קריאטיב
מפיק משרד - גילי כצנלבוגן; מנהלת קריאטיב- דרורית זרמון
רן לואל - קופירייטר; רן דברת - קפירייטר; עמי רז - ארטדיירקטור; חברת הפקה - פרומוטאוס


** בזק בינלאומי - מבעלי השליטה בוואלה! תקשורת

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully